п`ятниця, 22 вересня

Делегація Конгресу США на чолі з сенатором Джеком Рідом відвідала Міжнародний центр миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Senator Reed_14Учора, 1 вересня, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки (МЦМБ) Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра сагайдачного із візитом перебувала делегація Конгресу США на чолі з представником комітету з питань збройних сил сенатором Джеком Рідом.

У складі американської делегації також прибули командувач Об’єднаного багатонаціонального командування з підготовки військ Сухопутних військ ЗС США в Європі бригадний генерал Крістофер Каволі, начальник відділу оборонного співробітництва при посольстві США в Європі полковник Синтія Матушкевич та інші представники Сухопутних військ ЗС США в Європі.

Senator Reed_11З українського боку іноземну делегацію супроводжували начальник Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук та заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Андрій Корнат.

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки американські гості оглянули інфраструктуру військового містечка «Центральне». Вони побували у класі протидії саморобним вибуховим пристроям, ознайомилися із новим навчально-тренувальним комплексом із застосування засобів імітації стрільби «MILES» тощо.

Під час брифінгу генерал-лейтенант Павло Ткачук коротко ознайомив учасників іноземної делегації із можливостями Міжнародного центру миротворчості та безпеки та перспективами його розвитку. Після чого іноземні гості ознайомилися із ходом та результатами проведення спільної підготовки підрозділів Національної гвардії України у рамках навчання «Фіарлес Гардіан-2015», що вже декілька місяців поспіль триває на Львівщині.

На завершення візиту сенатор Джек Рід поспілкувався із військовослужбовцями 173-ї повітрянодесантної бригади Збройних Сил США в Європі, які безпосередньо беруть участь у навчанні підрозділів Національної гвардії України, та ознайомився із ходом практичних занять військовослужбовців.

Senator Reed_10— Співробітництво Збройних Сил США та України дають можливість готувати військовослужбовців, які захищають не лише наші країни, а й кожного на планеті, — зазначив сенатор Джек Рід. — Крім того, ми також вчимося в українців. Адже вони мають практичний досвід участі у бойових діях, що є для нас надзвичайно корисним. Я впевнений, що ми взмозі допомогти Україні захистити себе.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.