Четвер, 2 квітня

Чотири надземні переходи з ліфтами збудують над трасою Київ-Чоп біля Львова

Два пішохідні мости збудують у Солонці, ще по одному – у Деревачі та Раковці

У розташованих біля Львова на трасі Київ-Чоп селах Солонка, Деревач та Раковець збудують чотири надземні пішохідні переходи – два у Солонці і по одному у Деревачі і Раковці. Про це йдеться у оприлюднених тендерах на сайті публічних закупівель Prozorro. Очікувана вартість будівництва одного надземного переходу становить близько 25 млн грн, пише zaxid.net.

Згідно з оприлюдненими документами, загалом на трасі Київ-Чоп заплановано збудувати чотири надземні переходи: два у селі Солонка (на таких відрізках дороги: км 556+080 та км 555+350), один у селі Деревач (км 565+290) та ще один у селі Раковець (км 566+330).

Помаранчевим кольором на карті позначені відрізки, де будуватимуть надземні пішохідні переходи. Ви можете змінити масштаб, а клікнувши по схематичному зображенню переходу –​ прочитати подробиці

Очікувана вартість облаштування одного надземного переходу становить близько 25 млн грн. У цю суму входить розробка проектної документації та саме будівництво. Згідно з завданнями на проектування, усі надземні переходи мають бути обладнані ліфтами, сходами та освітленням. На час будівництва підрядник має забезпечити безперервний рух транспорту на ділянці, над якою облаштовуватимуть надземний пішохідний міст.

Тендери на облаштування пішохідних мостів оголосило Державне підприємство «Фінансування інфраструктурних проектів». Компанії можуть подавати свої пропозиції на тендери до 31 липня, а 1 серпня відбудеться аукціон з вибору переможця.

Додамо, ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» уже оголошувало в червні тендер на будівництво цих надземних переходів, але на торги 10 липня зголосилась лише одна компанія (київське ТзОВ «Виробнича компанія «Укрстальспецконструкція»), тому їх скасували.

ТЕГИ: