Включати чи виключати вуличне освітлення вирішує місцева влада – керівництво вашого міста чи села, а не Львівська ОВА, яку я очолюю, чи Львівобленерго. Про це написав голова Львівської ОВА Максим Козицький у Телеграмі — передає Lviv1256.
Включати чи виключати рекламу, вивіски та інші декорації, які в межах робочого часу підсвітлюють об‘єкти, які є у приватній власності, вирішують власники цих об‘єктів. Тут ми можемо розраховувати лише на совість власників.
Але також треба розуміти, що окремі будинки «світяться», бо використовують альтернативні джерела енергії (генератори, акумулятори та інше), і їх не завжди виставляють перед магазинами чи ресторанами, щоб ми могли з впевненістю сказати, хто від чого живиться.
За моїм наказом від 21 жовтня на Львівщині діє заборона на використання усіх видів зовнішнього освітлення на час комендантської години, окрім освітлення вулично-дорожньої мережі та об’єктів критичної інфраструктури. Також діє заборона на освітлення зовнішньої реклами, розміщеної на фасадах будинків та споруд, спеціальних конструкцій – після завершення робочого часу суб’єктів господарювання, незалежно від організаційно-правової форми. Ця заборона діє для усіх. Якщо маєте інформацію про порушників, телефонуйте у поліцію.
Якби держава не експортувала електрику на Захід, ми б мали світло
Якщо пишете таке, то ви стали жертвою російської пропаганди. Цей фейк давно вже спростували. Насправді Україна припинила експорт електроенергії в Європейський Союз ще з 11 жовтня – після масованого ракетного удару. З того часу усі потужності української генерації працюють виключно для потреб жителів України.
Замість підсумків: я читаю коментарі з обуренням від кожного і кожної з вас. Я розумію, що ситуація дуже ускладнює вам життя. Але, на жаль, ні я, ні наші енергетики не можуть виправити це одномоментно.
Звертаюся до кожного, у кого вдома є світло: подумайте про тих, хто без живлення. Утримайтесь від використання порохотягів, мікрохвильовок, кавоварок, посудомийних машин та інших потужних приладів. Користуйтесь електроенергією лише за нагальної потреби, так ми зможемо одночасно заживити більшу кількість споживачів.
Якщо ми не будемо перенавантажувати систему, енергетики зосередяться на ремонтах пошкоджених об’єктів, які ускладнюються з кожною наступною ракетною атакою.
Пам‘ятаєте, як ми всі раділи і пишалися нашими енергетиками, які після ракетних ударів у жовтні змогли заживити область за кілька годин? Зараз енергосистему рятують ті ж люди, тільки їм значно важче, бо в енергооб‘єкти нашої країни поцілили ще десятки pociйських ракет. Хіба ці фахівці, які працюють на виснаження, не заслуговують зараз підтримки, а не прокльонів?
Підтримайте проект на Patreon