Чому безпілотники долітають аж до Львівської області: пояснення експерта

Минулої ночі російські безпілотники Shahed атакували Львівську область. Дрони долітають так далеко, бо наразі Україна не має достатньо систем ППО, щоб прикрити абсолютно всю територію.

Про це військовий експерт Павло Нарожний розповів у коментарі РБК-Україна — передає ТСН.

Мобільні вогневі групи пересуваються тими маршрутами, де, як вони вважають, можуть летіти дрони. Втім, росіяни постійно ці маршрути змінюють. Приміром, використовують русла річок, куди джип не зможе заїхати.

“Також використовують ділянки, на яких помітили відсутність ППО чи агентура може передавати їм інформацію. Вони, враховуючи все це, шукають шляхи, якими дрони можуть рухатися. До того ж через дальність цих дронів з технічної точки зору вся територія України під загрозою таких ударів, бо росіяни запускають “Шахеди” як з Криму, так і з інших напрямків”, – каже експерт.

За його словами, у Львівській області росіяни можуть бити по різній інфраструктурі. Зокрема, це об’єкти генерації, системи транспорту електроенергії.

“Наприклад, ці ж самі газосховища, вони ж однозначно прикриті якимись системами ППО. Вони по ньому вдарили, і наступного дня можуть уже вдарити по якомусь вузлу електрогенерації. Ми ж зі свого боку не можемо зняти з газосховища системи ППО і перекинути там на якусь ділянку фронту”, – каже Нарожний.

Експерт наголошує: росіяни роблять так, щоб усі українські засоби ППО стояли на своїх місцях і не могли бути перекинуті на іншу ділянку, де окупанти роблять перенасичення.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: