Чоловіка, що нищив електросамокати у Львові, засудили до 5 років ув’язнення

Шевченківський районний суд м. Львова 16 червня визнав винним Крупку Миколу Анатолійовича у вчиненні кримінальних правопорушень за статтею ч.2 ст.185 та ч.2 ст.186, а саме у організації грабежу та крадіжки. Про це Tvoemisto.tv стало відомо з судових реєстрів.

Як зазначено, зловмисник 17 раз викрадав акумулятори з електросамокатів компанії «Bolt» та «E-wings» за допомогою цвяходера. Також до цього чоловік викрав велосипед марки «Formula». Цими діями злодій завдав шкоди на суму понад 63 тисячі гривень.

За усі кримінальні правопорушення зловмисника засудили до 5 років ув’язнення.

Зазначимо, що Крупка вже неодноразово був судимим, востаннє – вироком Жовтневого районного суду м. Маріуполь, адже раніше там проживав. 

Нагадаємо, що в березні цього року президент України підписав законопроєкт 8172 «Про деякі питання використання транспортних засобів, оснащених електричними двигунами та внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо подолання паливної залежності і розвитку електрозарядної інфраструктури та електричних транспортних засобів». Адвокат Олег Мицик для Tvoemisto.tv пояснив, чи змінилося щось з появою нового закону про електросамокати і як можна притягнути водіїв до відповідальності за скоєння ДТП.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.