Чеський виробник сталі побудує перший склад у Львові

Чеський виробник гарячекатаного товстолистового прокату Vitkovice Steel збудує склади для своєї продукції у Києві, Львові та Дніпрі. Про це розповів відповідальний за розвиток на українському ринку представник компанії Антон Макодзьоб, повідомляє GMK Center.

Джерело: ZAHID.NET.

Виробництво Vitkovice Steel розташоване у чеському місті Острава

«Ми хочемо швидко відповідати на запити ринку. Наразі вже підписано велику кількість контрактів з українськими замовниками», – сказав Антон Макодзьоб.

Зараз, за його словами, відбуваються пробні поставки, налагоджуються логістика, робота з банками, перевірка якості.

Якщо ж ітиметься про поставки на великі інфраструктурні проекти, то продукція Vitkovice Steel постачатиметься напряму в обхід складів, адже так буде швидше і дешевше.

До 2014 року Vitkovice Steel належала компанії Evraz Романа Абрамовича, який продав її групі приватних інвесторів із п’яти фондів, зареєстрованих в офшорній зоні на Кіпрі. Власником фондів значився ВЕБ (банк – ред.) зі штаб-квартирою у Москві. Виробник сталі заперечував причетність росіян до керівництва компанією – мовляв, ідеться про вихідців із країн колишнього Союзу, зокрема з Вірменії. Водночас компанія входить до форуму європейських металургійних виробників, які виступали проти посилення санкцій щодо російського металургійного сектора.

У травні 2022 року фінансова розвідка Чехії заблокувала акції Vítkovice Steel в межах санкцій проти Росії. Блокування акцій було пов’язано з можливим зв’язком із російським ВЕБ.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.