Через Львів пропонують запустити Інтерсіті до Закарпаття

624
Укрзалізниця потяг інтерсіті

Інтерсіті має курсувати з Києва до Ужгорода через Львів.

Голова ЛОР Олександр Ганущин пропонує запустити Інтерсіті Київ – Ужгород, який курсуватиме через Львів та новозбудований Бескидський тунель у напрямку Закарпаття. Про це інформує прес-служба ЛОР, пише Твоє місто

«Якщо нам вдасться запустити швидкісний поїзд Інтерсіті між Києвом і Ужгородом, то від цього виграють всі. І виграє не тільки столиця, яка матиме таким чином додатковий поїзд до Львова і Ужгорода. Вигідно це буде і самому Ужгороду, оскільки сьогодні маємо сумну ситуацію, коли з обласного центру Закарпаття до Києва треба добиратися майже 16 годин. Крім того, і для Львова як транзитного туристичного центру буде користь», – сказав Олександр Ганущин.

За словами очільника ЛОР, залізничники вже розрахували загальну тривалість проїзду швидкісним потягом зі Львова до Ужгорода – приблизно 4 год. 30 хв.

Нагадаємо, 24 травня у Карпатах за участі Петра Порошенка відкрили Бескидський тунель. Порівняно зі страрим, який прослужив 130 і розташований за 22  метри від нового, Бескидський тунель зможе пропускати на день сто пар поїздів. 

Стежте за нами!