Вівторок, 28 травня

«Будинок-унітаз» у центрі Львова виставили на продаж за 266 млн грн

Колишній будинок «Укрсоцбанку» у центрі Львова виставили на продаж за 266 млн грн. Торги на електронному майданчику «Прозорро. Продажі» проведуть 19 квітня. Наразі будівля належить ТОВ «Сі Бі Ель», що викупила її у 2017 році та перетворила на бізнес-центр Mitskevich Plaza.

Джерело: ZAHID.NET.

«Будинок-унітаз» у центрі Львова виставили на продаж за 266 млн грн

6-поверховий бізнес-центр Mitskevich Plaza на пл. Міцкевича, 10 збудували у 2005 році

Будинок виставили на продаж 13 січня на електронному майданчику «Прозорро. Продажі». Йдеться про продаж 6-поверхового будинку в центрі Львова на пл. Міцкевича, 10 загальною площею 4574,8 м2 із паркінгом на 20 місць. Потенційним покупцям пропонують купити або саму будівлю, або корпоративні права на неї.

«Покупець, крім приміщення БЦ, отримує податковий кредит 35 млн грн. БЦ після капітальної реконструкції. Можливий продаж з балансу підприємства або продаж корпоративних прав», – вказано у описі лоту.

У 2017 році «Укрсоцбанк» продав будинок ТОВ «Сі Бі Ель». Нові власники капітально відремонтували приміщення та почали здавати їх у оренду. Зокрема, у 2019 році тут відкрили бізнес-центр для IT-компаній. Однак більшість приміщень будинку тривалий час залишалися без орендаря.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, власниками ТОВ «Сі Бі Ель» є брати-кияни В’ячеслав та Олександр Константіновські. Раніше 61-річного В’ячеслава Константіновського разом з братом звинувачували у зв’язках з кримінальними колами України, Росії і США, хоча він жодного разу не був засуджений. У документах американської прокуратури та митниці він фігурує як учасник злочинного угруповання, що діяло у Нью-Йорку у 1990-2000-х роках, однак сам В’ячеслав Константіновський усі звинувачення назвав вигадкою.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.