Вівторок, 27 лютого

Біля річки на Сихові пропонують облаштувати громадський простір. Як він може виглядати

У Сихівському районі Львова планують змінити планування території біля річки Зубра. Йдеться, зокрема, про облаштування громадського простору та зони відпочинку. Про це стало відомо із проєкту «Перепланування вулиць Львова на безпечні та екологічно чисті». 

Джерело: Tvoemisto.tv.

В межах проєкту «Зелена лінія» для покращення умов мешканців пропонують облаштувати екологічно привабливі велосипедні та пішохідні маршрути. Ці ділянки планують розмежувати та встановити засоби заспокоєння руху на в’їзді в житлову зону.

Окрім того, за проєктом, на території планують покращити доступність зупинок та збільшили комфорт очікування. Передбачено також каскадне розширення та поглиблення русла, плеса р. Зубра. На прибережній зоні облаштують благоустрій та проведуть компенсаційні заходи з озеленення в місцях розміщення існуючих будівель та споруд в прибережно-захисної зони річки.

На виході водойми з колектору пропонують організувати комплекс очистки від механічних включень, нафтопродуктів та дезінфекції.

Зазначимо, що проєкт «Перепланування вулиць Львова на безпечні та екологічно чисті» фінансується Gap Fund, що є мультидонорською ініціативою Німеччини та Люксембургу, виконавцями якої є Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) у партнерстві з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Світовим банком (WB).

Додамо, що Tvoemisto.tv звернулося до Львівської міської ради за коментарем щодо термінів реалізації проєкту та оплати робіт.

Нагадаємо, що між мікрорайонами Сихів та Новий Львів облаштують смуги руху для велосипедистів. Нові велосмуги з’єднають з існуючою велоінфраструктурою, збудованою в межах трамвайної колії на Сихів. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.