Антивакцинатори в дії: Директорка львівської бібліотеки згадала про історію руху проти вакцини

Якщо повернутися до джерел історії противників вакцин, то всі такі історії закінчувалися спалахами то холерами, то скарлатини, то кору.

Про це в ефірі «Народного Толк-Шоу» на телеканалі NTA заявила директор Львівської обласної бібліотеки ім. Романа Іваничука, прихильник вакцинації Тетяна Пилипець. 

Тетяна Пилипець розповіла, що ще на початку кампанії вакцинації в Україні вона та її рідні були чи не першими, хто отримав щеплення проти коронавірусу.  Гостя програми поділилася, що саме переконало її провакцинуватися:  

«Я не маю схильності не довіряти суспільному розуму, бо він вже рятував в історії від різних інфекцій та інфекційних катаклізм. Все-таки, хтось був першим», – сказала директор бібліотеки ім. Романа Іваничука.

Окрім того, додала вона, важливим аргументом у прийнятті рішення про вакцинацію стали події 13-річної давності, коли батьки масово відмовлялися від вакцинації дітей проти кору, дифтерії, поліомієліту, гепатиту та туберкульозу, однак через декілька років ці хвороби «позбавляли дітей можливостей жити».

«І ось наклалась історія з новим вірусом. І всі ці страшні історії заховалися під нього. Тому я би повернулася до витоків противників вакцин, що закінчувалися малими спалахами то холерами, то скарлатини, то кору. А тепер це вже не спалах, а велика пандемія, яка загрожує змінити людство», – акцентувала Тетяна Пилипець.

Нагадаємо, як писав NTA, в Україні через спалах Covid-19 посилено карантинні заходи. Зокрема, для доступу до закладів громадського харчування, залізничного транспорту, аеропортів та низки інших сервісів необхідно ПЛР-тест або сертифікат про вакцинацію.

Зокрема, з огляду на переходу в “червону зону” набуває чинності вимога про 100% вакцинацію вчителів для продовження очного навчання в школах. Ця норма набула чинності на Львівщині після переходу області в червону зону.

З 1 листопада посиленні карантинні заходи запроваджено у Львові після відповідного рішення міської комісії ТЕБ і НС. Детальніше перелік обмежень читайте за посиланням. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.