Актор Леонардо Ді Капріо опублікував у себе в Іnstagram світлину львів’янина

Фото Олександра Ладанівського, професійного львівського фотографа опублікував на своїй сторінці в Іnstagram відомий голлівудський актор Леонардо Ді Капріо.

Про це Олександр Ладанівський написав у своєму Фейсбук, передає Україна Неймовірна.

“В мене шок! Моє фото опублікував в своєму профілі Леонардо Ді Капріо Leonardo DiCaprio.

Все почалося з того, що це фото я зробив спеціально для Discovery, вони з певною періодичністю публікують мої фото та розповів свою історію про відвідання найбільшого льодовика Європи, який знаходиться у Ісландії. Але на жаль цей льодовий тане з величезною швидкістю 100 метрів у рік і наші нащадки вже не побачать цього чуда природи.

Вчора ввечері у стрічці мені вибиває, що моє фото опублікував Леонардо Ді Капріо. Звичайно я в це не повірив, бо подумав, як завжди якась фейкова сторінка, але коли я зайшов у цей профіль та побачив галочку верефікації та 30 мільйонів підписників, я зрозумів, що це він улюблений актор мільйонів.

Легенда Г‘ю Гласса (Выживший), Великий Гетсбі, Острів проклятих і звичайно оскароносний Титанік, цей список можна продовжувати довго, це фільми на яких виросли покоління. Мені дуже приємно, що Leonardo DiCaprio опублікував моє фото з текстом, який висвітлює проблему людства .

Ice caves are a miracle of nature. I first visited an ice cave in Iceland, which is located on the largest glacier in Europe.

I had the feeling that I was in a location from a fantastic world.

Unfortunately, this glacier decomposes every year more and more, making it unlikely that future generations of people will be able to see its icy beauty.”

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.