Активісти таки заїхали на скандальну будову на Снопківській, 18.

Саме тут прокуратура ніяк не може знайти робітників і власника будівництва. А от активісти застали цілком активний робочий процес – працював кран, розвантажувалась цегла та працювали робітники. Звичайно ж із порушеннями.

Десятиповерхова будівля як кістка в горлі постає в тихому районі. Більше того, ті незручності, які викликало будівництво сусіднім мешканцям, важко назвати саме незручностями чи порушеннями. Фактично мешканців сусіднього будинку з однієї сторони замурували – відстань між будинками ледве нараховує в деяких місцях 2 метри, в інших гірше – до 5 сантиметрів!

Природнє освітлення в помешканні відсутнє, відповідно надзвичайно високий рівень вологи. Ті, хто знає Державні будівельні норми, розуміє наскільки наглі і страшні порушення відбуваються на даній будові. Одразу зрозуміло, що про людяність зі сторони забудовника можна забути. Більше того, на активіста НД, якому замурували вікна, вчиняли напад та неодноразово погрожували.

Найгірше те, що мешканці почали боротись проти такого, вибачте, свинства ще в період, коли будівництво обмежувалось 1-2 поверхами. Зараз там 10 – поверховий будинок в зоні, де навколо будинки не більше 2- 3 поверхів. Некомпетентність влади, або ж її зацікавленність у цьому приводить до страшних наслідків. І не тільки на даній будові, а загалом у місті.

Як проговорився колись прокурор на засіданні в ОДА щодо незаконних забудов, вул. Снопківська, 18 – чи не єдина адреса, де вони (прокуратура) справді щось роблять. Результат цього «чогосьробіння» очевидний, тобто ніякий. І якщо влада «щось робить» тільки за даною адресою, то мешканцям інших незаконних забудов, яких більше 100, чого сподіватись?

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.