Адвокат розповів деталі у справі львівського священнослужителя, якого підозрюють у розбещенні доньки

Мама потерпілої дівчини, яку розбещував батько-священнослужитель, нічого не знала щодо насильства з боку її чоловіка. Донька приховувала і не розповідала нікому, боячись осуду та негативної реакції від родини. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив адвокат потерпілої Олег Іванов.

«Потерпіла зізналась про розбещення психологу під час сеансу. Не було підстав не вірити дівчині, адже на перший погляд ситуація є дивною. Вона була попереджена про кримінальну відповідальність за наслідки, якщо це неправдива інформація», – розповів адвокат. 

За його словами, наразі справа вже вийшла на інший рівень, адже є обґрунтована підозра, обвинувачений перебуває під вартою. Суд над священнослужителем відбудеться після всіх слідчих дій, близько через 3-6 місяців. Також він зазначив, що співучасників у підозрюваного не було.  

Зазначимо, що адвокат відмовився вказувати парафію, де служив священнослужитель, аби не розпалювати ворожнечу.

У середу, 15 лютого, у Львові правоохоронці взяли під варту чоловіка, якого підозрюють у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки. Досягнувши повноліття, потерпіла звернулася за допомогою до психолога і в подальшому повідомила про злочини, які роками вчиняв щодо неї батько. 44-річний підозрюваний розбещував дитину, примушував до виготовлення порнографії з її участю, а також зберігав дитячу порнографію. Справа «стояла на місці» півтора роки.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.