Аби врятувати дружину від раку, львівський фітнес-тренер продає онлайн-курси

Тренування заради життя. Доля однієї львівської родини змінилася після страшного діагнозу дружини. У неї діагностували рак шкіри. Та сім’я не думає складати руки у відчаї. Львівський тренер із фітнесу Роман Тисовський заради коханої розпочав справжній челендж порятунку. Чоловік продає власні онлайн-курси тренування, аби оплатити лікування. Відтак до благородної справи може долучитися кожен охочий.

Вони познайомились майже п’ять років тому у спортивному залі. Тетяна прийшла займатись, а тренером був Роман. Так тренування переросли у кохання, пише zaxid.net.

«Займалися як із звичайною клієнткою, а потім виникла іскра. Спочатку такі нормальні друзі були, а потім швиденько-швиденько переросло», – пригадують фітнес-тренер Роман Тисовський з дружиною Тетяною.

Та їхню щасливу спортивну сім’ю, у якій ростуть двоє дітей, молодшому з яких ще немає 1,5 року, влітку спіткала біда. Усе змінив страшний діагноз – меланома – рак шкіри.

«Почалося все з того, що в неї була родимка, плюс під час вагітності під впливом гормонів зіграло свою роль. Зверталися в онкологічний центр тут у Львові, нам сказали спочатку, що все нормально. Після вагітності прийти видалити родимку, але коли ми прийшли видалити, то дослідження проказало, що це злоякісна пухлина», – розповідають Роман та Тетяна Тисовські.

Жінці провели дві операції та нещодавно хвороба різко почала прогресувати. Мужня сім’я й не думає здаватись. Дороговартісне лікування вартує близько 300 тис. грн на місяць та воно вже дає результати.

«Результат навіть вже є. Вона була в поганому стані, зараз їй вже краще: больовий синдром трошки зменшився, тобто вона вже може реагувати на дітей, з ними спілкуватися, бавитися», – каже Роман.

Родина прийняла виклик долі. Розпочалась боротьба за одужання. Перші кошти на курс лікування знайшли самотужки. Роман – спортсмен та реабілітолог із 6-річним стажем. Допомагає людям вести здоровий спосіб життя, худнути та налагоджувати правильне харчування.

«Таких тренерів взагалі є мало. Я вибирала, вибирала і вибрала Романа. Мені з ним цікаво, він мене підтримує у всьому, багато в чому допоміг. Колись я важила 118 кг. Із Романом я скинула 38 кг і я зраз тільки з ним підтримую свою форму», – каже Оксана, яка тренується із Романом.

Чоловік запустив онлайн курс тренувань, який через його сторінку у Facebook може придбати кожен охочий. Допомагаючи власному здоров’ю, клієнти мають змогу долучатись і до порятунку матері двох дітей.

«Люди можуть собі придбати займатись у будь-якій точці України, без проблем включаєте відео є всі на ютубі, і тренуєтесь удома. Ми в спеціальному чаті, де учасник, спілкуємося, задаємо конкретні питання, що кого цікавить, я контактую сам індивідуально з людьми постійно моніторю», – пояснює фітнес-тренер Роман Тисовський.

Гуртом змагання із страшною хворобою вести легше, каже Роман. Тому допомога кожного небайдужого на вагу золота. Своїм оптимізмом сім’я заряджає усіх навколо.

«Ми навіть не думаємо про щось погане, ми тільки рухаємся вперед і знаємо точно, що все буде добре! Просто треба трішки часу і треба попрацювати над тим всім, це ж і морально, і фізично багато різних факторів сприяє виздоровленню», – запевняє Роман. А Тетяна додає: «Спочатку було страшно, але, дивлячись на своїх дітей, я налаштована по-бойовому, інших варіантів просто нема».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.