9-річна львів’янка зібрала 6 тисяч гривень на бронежилети для ЗСУ

Львів’янка Соломія Галан влаштувала аукціон, де виставила на продаж власні малюнки. Так їй вдалося зібрати 6000 гривень на бронежилети для ЗСУ. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА — пише Суспільне.

Мама дитини та волонтерка Лілія Галан розповідає, батько Соломії захищає Україну на передовій. Тож дівчинка вирішила допомогти українським воїнам.

“Соломійка захотіла чимось допомогти тим, хто щодня мужньо захищає нас. Ми знали, що є Львівський Оборонний Кластер, що виготовляє бронежилети і безкоштовно передає їх захисникам України. Прочитали, що для виготовлення одного бронежилета потрібно понад 5 тисяч гривень. Тож Соломійка вирішила зібрати бодай на один бронежилет”, — каже Лілія Галан.

Картина Соломії Галан
Картина Соломії Галан. Львівська ОВА

Щоб зібрати гроші, дівчинка почала малювати картини. Їх Соломія з мамою виставила на благодійному аукціоні. Волонтерці вдалося зібрати 6000 гривень. Цю суму вона передала Львівському оборонному кластеру.

Картина Соломії Галан
Картина Соломії Галан. Львівська ОВА

Команда ЛОК запросила дівчинку на екскурсію. Там їй розповіли про виготовлення військових та медичних бронежилетів та вручили подяку.

Соломія Галан на екскурсії в ЛОК
Соломія Галан на екскурсії в ЛОК. Львівська ОВА
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: