5 причин, чому треба поїхати до Львова

661
площа Ринок
© vik.loginova

Чим манить місто туристів з усього світу, розповідає сайт телеканалу 1+1.

Львів – це місто-музей під відкритим небом. На його території понад 2000 пам’яток, серед яких – 50% всіх архітектурних пам’яток України! До того ж, більшість з них розташовані в центрі міста. Тут можна гуляти нескінченно, зустрічаючи на своєму шляху абсолютно унікальні будинки та споруди.

Якщо ви жодного разу не були у місті Лева, дізнайтеся, чому це просто необхідно терміново зробити.

Галицька кава

Львів ще називають кавовою столицею Галичини. Мешканці міста розпочинають свій день з ароматної філіжанки міцної натуральної кави.

Від часу своєї появи у Львові 1829 року, кава ставала дедалі популярнішою в різних колах суспільства і усе місто швидко перетворилось на невиправних кавоманів. Каві присвячено чимало віршів, пісень і легенд, які тільки додають цьому напою містичності.

львівська кава
© nastyasuhaya

Площа Ринок

Площа Ринок є найвідомішим місцем у Львові. Вона знаходиться у центрі міста. Тут є на що подивитися. Будинки, які розташовані в цій історичній місцині, ще пам’ятають події минулих століть.

Лише представники знаті могли жити на площі Ринок у Середньовіччі. Тут відбувається чимало заходів, грають вуличні музики, а на літніх майданчиках танцюють сальсу. Найбільш відвідувані об’єкти на площі Ринок – Чорна кам’яниця, кам’яниці Бандінеллі, Бєльських, Домбровського. Також на центральній площі розташована міська ратуша.

Площа Ринок львів

Пиво

Поціновувачам хмільних напоїв сподобається відвідування музею пивоваріння. Там розкажуть про історію виникнення цього напою і його еволюцію. Буде можливість і продегустувати пиво місцевих виробників з натуральної сировини.

театр пива правда PRAVDA.BEER
театр пива правда PRAVDA.BEER

Італійський дворик

Італійський дворик знаходиться на площі Ринок. Це місце, де закоханих огортає романтика, а втомлені від навколишнього галасу туристи просто відпочивають. Затишний дворик облаштували у стилі осель мешканців Італії. Тут працює кафе та лунає музика. Це також і одне з найулюбленіших місць для фотосесій закоханих пар.

Італійський Дворик у Львові

Пам’ятник сажотрусу

На даху місцевого кафе «Дім легенд» на Староєврейській вулиці сажотрус спостерігає за життям у місті. У капелюсі сажотруса немає дна, однак він з’єднаний з водостічною трубою. Туди туристи та відвідувачі закладу кидають монети.

Тим хто вирішив випити кави на терасі, навіть видають парасольки, щоб уберегти їх від дощу з монет! Поруч з сажотрусом на даху розташоване авто, що теж є родзинкою закладу.

 Гастрономічний бар «Дім легенд»

Матимете вільний час, хороший варіант для прогулянки – Стрийський парк. Це місце ідеальне для пікніків та романтичних побачень. Також у парку є львівська дитяча залізниця.

А ось хороші сувеніри, рекомендуємо шукати на ринку Вернісаж, що розташований між площею Ринок та оперним театром. Серед туристів найбільш популярні вироби ручної роботи, картини з львівськими краєвидами, прикраси, вишиванки та вишиті рушники.

У Львові регулярно проводять тематичні фестивалі: театральні, гастрономічні, літературні, фольклорні, музичні. Тоді місто перетворюється на фестивальний майданчик зі сценами, конкурсами та майстер-класами. Тому радимо, плануючи поїздку до Львова, попередньо переглянути, що ж цікавого буде відбуватись у огорнутому легендами місті. І вам неодмінно закортить повернутися сюди.