“25% еліта”: стало відомо, ким є заробітчанин з Польщі, котрий не піде на карантин, бо “коронавірус лише пенсіонерів вб*ває”

Евакуйованого з Польщі заробітчанина, котрий заявив, що “не піде на карантин, бо “коронавірус вбиває лише пенсіонерів”, звати Євген Томчук.

Про це стало відомо із його сторінки в соціальних мережах, – інформує Вголос.

Відомо, що хлопець вже тривалий час працює на заробітках у Польщі. Також він є палким прихильником колишнього президента Петра Порошенка та називав себе “елітою”, а інших 73% українців – “бидл@м, котре обрало президента-клоуна”.

Також чоловік уже записав відеозвернення, на якому заявив, що він під тиском громадськості та близьких все ж вирішив самоізолюватися.

Нагадаємо, один із громадян України, яких 20 березня евакуювали з польського Перемишля до України, в інтерв’ю ЗМІ заявив, що не збирається ніяк себе обмежувати чи йти на ізоляцію. За його словами, коронавірус – проблема літніх людей.

Уривок відповідного інтерв’ю поширив у мережі політолог Юрій Романенко.

“Дивіться на цього мудака. Ось так виглядають вбивці. Це продукт 29 років деформації нашого суспільства, в якому нормально вважати, що можна розносити вірус, який вбиває людей похилого віку (до речі, це помилка, що тільки людей похилого віку), а ти при цьому ні до чого…Не дивно, що це суспільство вмирає. Його вбиває поху*зм, вульгальний матеріалізм і безвідповідальність. Сподіваюся, малолітнього дебіла знайдуть і оштрафують за всією суворістю нових законів”, – написав Романенко.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.