13-річна гімнастка зі Львова стала абсолютною чемпіонкою на змаганнях в ОАЕ

Христина Погранична завоювала одразу чотири золоті нагороди на змаганнях в Дубаї.

Христина Погранична завоювала одразу чотири золоті нагороди на змаганнях в Дубаї.

Вихованка львівського спортивного клубу «Ніка», член юніорської збірної України з художньої гімнастики Христина Погранична впевнено перемогла на першому Міжнародному турнірі з художньої гімнастики DuGymCup 2016, який відбувася в Дубаї 9-13 грудня.

Львів’янка Христина Погранична успішно обійшла конкуренток у всіх трьох індивідуальних видах і в багатоборстві, здобувши чотири золоті медалі. Високі оцінки обруч – 16,220, булави – 16,030 та стрічка -15,600 дозволили піднятись гімнастці на найвищу сходинку п’єдесталу. За рішенням журі турніру львів’янку нагородили титулом «Міс майстерність».

Призерами першого арабського турніру стали ще три вихованки львівського спортивного клубу «Ніка» (тренер Ірина Руда): Анастасія Гурська (2005р.н)– друге місце у вправі з булавами, Алекса Еверц (2007р.н) стала першою у вправі з булавами і посіла друге місце у багатоборстві; Луїза Любімова (2008р.н.) – перше місце у багатоборстві.

Цей турнір став першим в історії ОАЕ такого високого рівня і зібрав у Al Manara Sports Hall понад 200 гімнасток із 22 країн світу. У рамках DuGymCup 2016 для молодих гімнасток відбувся також майстер-клас української прими, бронзової призерки Олімпіади-2016 Ганни Різатдінової.

zaxid.net

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.