Вівторок, 3 жовтня

Формат буде різний. Як розпочнеться новий навчальний рік для львівських школярів

Навчальний рік у львівських школярів розпочнеться традиційно – з 1 вересня, проте формат навчання через війну та воєнний стан буде різний. Це залежатиме від того, в який клас ходять діти. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив в.о. директора департаменту гуманітарної політики ЛМР Євген Бойко.

«Пріоритетом і головною умовою початку нового навчального року є безпека. Наразі формат навчання для учнів буде різним – онлайн, офлайн і змішаний. Під бомби дітей вести до шкіл точно ніхто не буде», – каже він.

Офлайн-навчання розпочнеться для тієї кількості дітей, яку зможе вмістити укриття в школі, де вони навчаються.

Попередньо:

  • для 1-5 класів – очна форма навчання;
  • для 6-10 класів  – один день на тиждень дистанційно і цей день щотижня буде змінюватися;
  • для 11-х класів – перший семестр чотири дні на тиждень буде очне навчання, а один – дистанційне, а другий семестр – чотири дні дистанційно, а один – очне.

Кінцеве рішення про формат навчання прийматимуть ближче до 1 вересня. Це вирішуватиме керівництво управління освіти і кожен навчальний заклад зокрема.

На запитання журналістки Tvoemisto.tv, чи буде вибір для батьків – вести до дитину школи або слухати уроки онлайн, Євген Бойко зазначив, що управління  освіти зараз працює над програмою, у межах якої можна буде запропонувати батькам обирати формат навчання – онлайн чи офлайн. Про це більш детально зможуть розповісти всередині серпня.

Додамо, цього року у 1 клас зараховано майже 8 тис. дітей, з них 115 – з числа внутрішньо переміщених осіб. Загалом у різних класах львівських шкіл вчитимуться близько тисячі дітей-переселенців.

Нагадаємо, що навчання у львівських школах розпочнеться з 1 вересня і відбуватиметься у поєднаному форматі: учні молодших класів вчитимуться очно, а учні старших класів – за змішаною формою. Про те, як безпечно організувати навчальний процес у Львові, куди відселити переселенців зі шкіл, читайте в інтерв’ю Тvoemisto.tv у межах проєкту «Тема тижня» міського голови Львова Андрія Садового.

Ольга Шведа

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: