Четвер, 30 листопада

100 львівських педагогів отримали по 25 000 гривень

У Львові нагородили 100 переможців конкурсу «Успішний педагог» – 50 вчителів шкіл, 40 працівників дошкілля і 10 працівників позашкілля. Всі переможці отримали по 25 тисяч гривень. Цьогорічне нагородження стало вже сьомим поспіль.

Щороку управління освіти Львівської міської ради реалізовує програму «Успішний педагог», мета якої – підтримка талановитих і обдарованих педагогів та покращення якості надання освітніх послуг. Цього року управління освіти отримало 343 заявки від освітян – рекордна кількість заявок. Серед цих учасників було обрано 100 переможців, які сьогодні отримали грошові винагороди.

фото: Роман Балук

«Цього року я ще більше переконався, що педагоги – це мужні велети. Я пригадую перші дні після повномасштабного вторгнення, коли через місто пройшло мільйони людей. Ви тоді працювати і психологами, і волонтерами, і магами. Якщо б не ви, не вчительське середовище, подолати це все було б нереально.

Ви віддаєте частиночку себе і це тепло, ці емоції ви будете згадувати все своє життя. Я маю велику повагу до кожного з вас.

Сьогоднішні нагороди – це не просто визнання вашого таланту, це визнання вашої мудрості. Вчитель – це основа держави, тому слава львівським вчителям і слава Україні!», – сказав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Серед тих, хто отримав цього року винагороду, – Роман Висоцький, вчитель інформатики з школи №29. На конкурс його кандидатуру подала школа після обговорення із колективом закладу, батьками та учнями.

«Такі конкурси дуже мотивують і дають розуміння того, що все, що ти робиш, недарма, це цінують. І що рано чи пізно, але воно принесе результат», – сказав Висоцький Роман.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: