Вода, яка тече по трубах — питна. Вона потрапляє з Альп, а труби оброблені сріблом для знeзарaження. Дороги ідеально рівні: українка розповіла про комфортне життя в Австрії

Вода, яка тече по трубах — питна. Вона потрапляє з Альп, а труби оброблені сріблом для знeзарaження. Дороги ідеально рівні.

Киянка Ольга Толстунова шість років живе у Відні. Дівчина організовує виставки для австрійських художників, пише про життя в Австрії в соцмережі та займається благодійністю, пише Gazeta.ua

“Переїхала до Відня отримувати другу вищу освіту на факультеті “Історія мистецтв” в місцевому університеті. Після навчання почала організовувати виставки для молодих австрійських художників і розвивати свою інстаграм- сторінку”, – розповідає дівчина.

В соцмережі розповідає людям про життя в країні, допомагає організовувати екскурсії по країні для українців.

“Жити в Австрії дуже комфортно. Відень займає перше місце у комфортності проживання. Коли тільки переїхала, було відчуття, що якийсь дорослий чoловік взяв мене за руку і сказав, що зробив все, щоб мені тут було комфортно. За пів року країна стала “своєю”, – каже Ольга.

Вода, яка тече по трубах — питна. Вона потрапляє з Альп, а труби оброблені сріблом для знeзарaження. Дороги ідеально рівні. У метро потяг приїздить за 30 секунд хвилину.

Автобуси, трамваї мають дуже широке розгалуження зупинок. Немає, щоб зупинка була далі як за 15 хвилин від місця твого знаходження. А кондиціонери є у всіх видах громадського транспорту. Година проїзду коштує 2,8 євро.

“Я не маю машини і тут це зручно. Єдиний недолік Відня, що тут багато смачної їжі. На кожному кутку місцева випічка, кафе, ресторани, кав’ярні. Коли лише приїхала, то дуже хотілося це все спробувати. За перший семестр навчання набрала 8 зайвих кілограмів. Зараз постійно займаюся спортом і обмежую себе у всьому”, – каже Ольга.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.