“Вразили до сліз”: мережу вразив виступ команди з особливостями на “Лізі сміху”

Новий сезон “Ліги сміху” відкритий гідно

На відкритті четвертого сезону гумористичного шоу “Ліга сміху” виступила команда “Свій формат”, яка з першого виступу запам’яталася і полюбилася глядачам.

Хлопці з міста Дружківка Донецької області самі себе називають “командою з особливостями”. Чотири хлопця і дівчина жартували над глядачами і над собою. Вони смішили і водночас викликали сльози гордості і розчулення у тих, хто дивився їх виступ.

“Другий раз дивлюся виступ цих хлопців і вдруге сльози на очах… сльози радості і гордості. Спасибі “Ліга Сміху”, – написав на своїй сторінці в Facebook телеведучий Артем Гагарін.

 Артем Гагарін.

У коментарях під виступом команди “Свій формат” глядачі залишили безліч відгуків:

“Я живу в Дружківці. І цей виступ мене поранив до сліз. Молодці! Ми пишаємося вами”;

“Молодці хлопці! Сам аж просльозився”;

“Які ж вони круті!”;

лига смеха дружковка

“Хлопці хороші. До сліз пробрало. Людська Гідність – це ось як раз так. Молодці!”;

“Умнички! Просто красені. І я знаю, що ви це прочитаєте. Всім потрібно вчитися у вас бути такими яскравими і життєрадісними! Успіхів”.

_4143

Так само коментатори висловлювали подяку організаторам “Ліги сміху” за те, що дали можливість команді з дружківського інтернату показати себе на великій сцені:

“Для них цей виступ – ціла пригода і набір емоцій на дуже довгий час. Молодці організатори, що дали хлопцям шанс відчути себе на рівні зі всіма. І виступ у них був непоганий”;

“Дуже хочеться подякувати всій команді редакторів “Ліги Сміху”, за те, що такі люди можуть виступати на великій сцені, спасибі!”;

“Спасибі всім організаторам!!! Дякую, що даєте можливість виступити таким хлопцям. Низький уклін!”;

“Я так плакала. Спасибі “Лізі сміху” за цих хлопців! Вони незвичайні!”.

Так само коментатори висловлювали подяку організаторам "Ліги сміху" за те, що дали можливість команді з дружківського інтернату показати себе на великій сцені:

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.