Українців мотивують вивчати англійську

В Україні запустився сайт, за допомогою якого всі бажаючі зможуть безкоштовно вивчити англійську. На сайті є не тільки звичайні навчальні матеріали, а й мотивуючі відеоролики для вивчення мови.

Українцям презентували інноваційний онлайн-ресурс Lingva.Inform, який дозволяє вивчити англійську мову самостійно і безкоштовно.

Ресурс являє собою сайт, на якому розміщені мотиваційні статті, фільми, відеоролики та граматичні коментарі, за допомогою яких можна вивчити англійську. На сайті також можна взяти участь в безкоштовних заходах: розмовних клубах, вебінарах і кінопоказах.

Всі матеріали для вивчення англійської мови будуть розміщуватися в шести рубриках:

  • «Мотиватор» – містить історії успішних людей, відео та статті про необхідність вивчення англійської, поради по швидкому самонавчанню.
  • «Допомогатор» – лайфхак і корисні поради по вивченню англійської. Наприклад, як вчити слова, як почати говорити.
  • «Граматор» – відповіді на питання про часті помилки в граматиці, лексиці, пунктуації, ідіоми та інші поради щодо правильної мови.
  • «Релаксатор» – вірші, пісні. Будь-які цікаві і корисні матеріали для поступового освоєння англійської мови та закріплення знань.
  • «Фільматор» – фільми, короткометражки, відеоматеріали, які допоможуть цікаво і корисно провести вихідні разом з Lingva.Inform.
  • «Запитуватор» – короткі опитування з пройденого матеріалу.

У створенні проекту брало участь національне інформаційне агентство «Укрінформ».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.