Вівторок, 3 жовтня

Польща посилила правила в’їзду: що змінилося для українців із 15 грудня

У Польщі починаючи з 15 грудня 2021 року набули чинності оновлені “коронавірусні” правила перетину кордону. Тепер усі мандрівники, зокрема й вакциновані, повинні пройти ПЛР-тест на COVID-19 не раніше ніж за 24 години до в’їзду.

Джерело: Про Львів.

Виняток – туристи із країн Шенгенської зони. Про це повідомляє сайт польського уряду. Так, українцям незалежно від того, чи щеплені вони, потрібно пройти дослідження на коронавірус перед поїздкою до Польщі, – пише Оbozrevatel.

Нагадаємо, до Шенгенської зони входять такі країни: Австрія, Бельгія, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Голландія, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Ліхтенштейн.

Також із 15 грудня набуло чинності правило, яке зобов’язує тестувати осіб, які проживають разом з інфікованими.

Крім того, влада посилила карантинні норми всередині країни. Тепер ресторани, бари, готелі, кінотеатри, театри, спортивні та релігійні об’єкти можуть бути заповнені неімунізованими відвідувачами щонайбільше на 30%.

Під час показів фільмів у кінотеатрах також заборонили їсти та пити. Уряд вважає, що так шансів заразитися буде менше. Тимчасово закрилися, згідно з новими правилами, клуби, дискотеки та інші місця для танців.

Винятком стане новорічна ніч. Тоді заходи можуть відбуватися за суворого санітарного режиму, а невакцинованих відвідувачів має бути не більш ніж 100 осіб.

Відповідальність за перевірку статусу вакцинації нестимуть власники бізнесу.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.