Понеділок, 17 червня

Помер пес Крим, який плакав на руїнах будинку у Дніпрі

Господарі 12-річного пса Крима загинули в ніч на 29 вересня, коли ворожа ракета вщент зруйнувала їхній будинок у Дніпрі. Тоді під завалами знайшли тіла бабусі, матері та двох діточок.

Джерело: 24 канал з посиланням на Михайла Лисенка

Після ракетного обстрілу будинку вижив лише 12-річний пес Крим. Він сидів на руїнах будинку і скиглив на всю вулицю.
 

Яка причина смерті

Після обстрілу дніпровські ветеринари доглядали тварину. Окрім проблем з серцем, які в нього були, додалися ще й контузія та часткова глухота. У нього був дуже великий стрес.

На жаль, 12 листопада заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко повідомив, що собака помер. Серце собаки не справилося із важкою втратою й сумом за загиблою родиною.

Крим був дуже хворий

Нагадаємо, що про тварину піклувалися у КП “Зооконтроль”. У перші дні в притулку Крим нічого не їв. Через пережитий стрес собака нікого до себе не підпускав й поводився агресивно. Однак така поведінка була цілком нормальною.

У притулок тварину привезли сліпою та глухою після ракетного удару. Крім того, в Криму виявилася серцева недостатність.Також з’ясувалося, що тварина вже тривалий час живе з пухлиною. Отож йому ставили крапельниці й кололи заспокійливе.
 

Варто зазначити, що на початку жовтня місцева влада шукала Криму нових люблячих господарів. Охочих забрати пса у свою родину було дуже багато. Серед них були навіть іноземці. У міськраді розповіли, що їм дзвонили люди з Німеччини, Бельгії, Великої Британії та Ізраїля, які хотіли забрати собаку до себе.telegram icon

Коротко про ракетний удар по Дніпру

  • Вночі на 29 вересня росіяни запустили свою ракету по спальному району Дніпра. Смертоносний снаряд влучив у приватний житловий будинок, де були бабуся, матір та 2 дітей. Усі вони загинули, а також маленький песик Джек.
  • Батько дітлахів – захисник України. На момент удару він перебував під Лиманом у Донецькій області.
  • Відомо, що удару по сім’ї, яка просто спала, росіяни завдали ракетою Х-22.
  • Зараз на місце загибелі родини люди приносять квіти та іграшки, є також ілюстрація з Кримом.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: