Чоловік повинен ставити дружину понад усе – особливо над цих 6 людей

Ти вирішив одружитися на своїй дружині, бо вона – твоя кохана людина. Це означає, що ти повинен поводитися з нею як зі своєю коханою людиною до кінця вашого життя.

Це важливо для міцних стосунків. Особливо потрібно не забувати ставити дружину понад наступних 6 людей:

1. Ваших дітей.

Звичайно, іноді будуть ночі, коли якесь маленьке створіння буде лежати між вами і кричати, але в цілому час з дружиною має бути важливіше часу з дітьми. Твоя роль як батька не повинна бути за рахунок зменшення ролі чоловіка.

2. Уявної жінки.

Використання порнографії як замінника справжніх інтимних відносин з дружиною може зруйнувати відносини. Може з’явитися невдоволення зовнішністю дружини (звичайно, вона ж не порно-зірка), твій мозок може перебудуватися і збуджуватися лише за допомогою порно, ти почнеш надавати занадто великого значення сексу, забуваючи про інші аспекти відносин.

3. Іншої жінки.

Це очевидно, але багато хто забуває про це. І мова йде не тільки про коханку, а навіть про найкращу подругу. Жодна інша жінка не повинна знати те, чого не знає твоя дружина. Не забувай, зрада може бути і емоційною.

4. Твоєї мами.

Жоден член сім’ї не повинен стояти в твоєму житті понад дружини. Як чоловік, ти повинен бути на стороні своєї дружини, хто б їй не протистояв – навіть якщо це твоя мама. Потрібно бути сильним. Потрібно вчитися шукати компроміси.

5. Друзів.

Не потрібно забувати про друзів після одруження. Але відносини з дружиною повинні бути цінніше навіть багаторічної дружби.

6. Віртуальних друзів.

Гаджети засмоктують. Навіть коли ви разом в одній кімнаті, ви можете бути далеко, сидячи в телефоні, спілкуючись з іншими людьми, а не один з одним. Хіба ваші відносини не є важливішими за тих, кого ви можливо навіть не знаєте в реальності?

Сподобалося? Поділіться з друзями!

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.