Ліга сміху 2018 4 сезон 3 випуск онлайн: перша гра четвертого сезону 16.03.2018

3 випуск 4 сезону шоу “Ліга сміху” в 2018 році вийшов 16 березня в 20:15 на телеканалі “1 + 1”. Перша гра команд з тренерами. Яма виступив в образі Дракули, Ткач в образі фізрука і бенефіс Боклана в супермаркеті. Як виступили команди, читайте та дивіться далі.

Третій випуск Четвертого сезону “Ліги сміху” вийшов на телеканалі “1 + 1” 16 березня о 20:15. У третьому випуску відбулася перша гра Четвертого сезону Чемпіонату України з гумору “Ліга сміху”, в якій тренери виступили зі своїми командами і почали боротися за кубок чемпіона.

Нагадаємо, в оновлений склад журі проекту студії “Квартал 95” і Drive Production увійшли Євген Кошовий, Оля Полякова, Юрій Ткач, Станіслав Боклан, Влад Яма, Ігор Ласточкин і Надя Дорофєєва. Так, наприклад, Владислав Яма виступив в образі Дракули, Юрій Ткач вийшов на сцену в образі фізрука, а у Станіслава Боклана відбувся бенефіс в образі охоронця супермаркету.

У першій грі сьогодні зіграли сім команд: збірна вірмен України “Джан”, “Ветерани космічних військ”, “Млека”, “Вінницькі”, “Пішло-поїхало”, “Горобчик” і “Відпочиваємо разом”. Незмінний ведучий “Ліги сміху” – Володимир Зеленський.

Незмінний ведучий "Ліги сміху" - Володимир Зеленський.

Перед стартом гри тренери принесли присягу, що будуть судити справедливо і грати з командами на межі своїх можливостей. “Я клянусь завжди бути на позитиві”, – сказала Надя Дорофєєва, солістка групи “Время и Стекло”, чим викликала у багатьох в залі посмішки.

Назва теми гри звучала як “1 + 1”, тобто одна команда знаходиться на сцені з одним тренером.

Першими на сцену вийшли “чорносливи” і “Лисий”. Учасники команди “Джан”, які показали, як працює вірменський ксерокс і номер на тему “Ми розлучаємося”. А їх тренер виконав серенаду відразу двом дівчатам. “Наша команда – як біткоіни. Багато людей шкодують, що не взяли нас раніше. А зараз хоч і радіють, але не знають, що з нами робити “, – жартували про себе хлопці.

Джан

Вірмени навчили Євгена Кошового, як знайомитися з дівчатами по-кавказьки з піснями. У цьому їм допомогли прекрасні тренери – Оля Полякова та Надя Дорофєєва.

Наступною виступила команда “Ветерани космічних військ” зі своїм тренером Юрієм Ткачем. Учасники порадували глядачів і тренерів справжнім космічним гумором з “пацанського блогу 8 Березня”. Команда придумала і несподіване прізвисько своєму тренеру.

Ліга сміху 2018 4 сезон 3 випуск: Юрій Ткач і Ветерани космічних війн

Ліга сміху 2018 4 сезон 3 випуск: Юрій Ткач і Ветерани космічних війск

Сам же гуморист представив номер, в якому зіграв фізрука на 8 березня. Пожартували хлопці і про часте перейменування вулиць в нашій країні: “Дайте нам теж 100 тисяч, і називайте нас як хочете”, – запропонували вони.

Ліга сміху 2018 4 сезон 3 випуск дивитися онлайн відео від 16.03.2018: Юрій Ткач і “Ветерани космічних військ” (Київ – Прилуки):

Наймолодша команда сезону – “Млеко” побудувала свій виступ на бенефісі Станіслава Боклана, який навчив учасниць акторській грі і тому, як саме потрібно завойовувати публіку. “Карлик, гола баба і Госнаркоконтроль” від команди “Млека” надовго залишився в пам’яті глядачів.

Ліга сміху 2018 4 сезон 3 випуск

Ліга сміху 2018 4 сезон 3 випуск

Монолог народного артиста в образі охоронця супермаркету зірвав гучні оплески не тільки глядачів, а й інших тренерів.

Ліга сміху 2018 4 сезон 3 випуск дивитися онлайн відео від 16.03.2018: Станіслава Боклан та команда “Млека”:

У виступі “Вінницьких” прозвучали тільки кращі жарти на актуальні теми про українське золото на Олімпіаді і Теслу Ілона Маска. “Вінницькі” показали цікаву міні-пародію на фільм “Любов і голуби”, в якому роль Раїси Захарівни, зіграна раніше Людмилою Гурченко, дісталася Олі Полякової. У цьому ефірі співачка – “найкрасивіша сучка фарбована” (словами фільму і Олі Полякової) постала в несподіваному образі – в перуці каре сивого кольору.

Ліга сміху 2018 4 сезон 3 випуск: Ольга Полякова та Вінницькі

Ліга сміху 2018 4 сезон 3 випуск: Ольга Полякова та Вінницькі

Уважний ведучий Володимир Зеленський не міг не помітити таку зміну стилю і пожартував з цього приводу. “Вова, а звідки ти знаєш, може, я теж сивий”, – захищав Полякову “Лисий” Кошовий. На що Зеленський несподівано відверто видав: “А я все про тебе знаю. Ми ж в лазні з тобою виступали, тому і знаю”.

Ліга сміху 2018 4 сезон 3 випуск дивитися онлайн відео від 16.03.2018: Оля Полякова та “Вінницькі”:

Дебютанти “Ліги сміху” команда “Пішло-поїхало” вступили в боротьбу разом з тренером, який двічі приводив свої команди до чемпіонства – Ігорем Ласточкиним.

Команда показала номер з клініки пластичної хірургії про “страшненьку бабу в стародавній Спарті”, а також порівняла свій колектив з Верховною Радою. Традиційне вітання команди: “Привіт, вертикальні!”

Ліга сміху 2018 4 сезон 3 випуск: Ігор Ласточкин і Пішло-поїхало

Ліга сміху 2018 4 сезон 3 випуск: Ігор Ласточкин і Пішло-поїхало

“Все, що нас не вбиває, робить нас пільговиками”, – один з жартів хлопців, чий стиль гумору вже встиг завоювати прихильність і любов глядачів.

Ліга сміху 2018 4 сезон 3 випуск дивитися онлайн відео від 16.03.2018: Ігор Ласточкин і “Пішло-поїхало” (Тернопіль – Миколаїв):

Знайомий глядачам і суддям за попереднім сезону “Інародний театр абсурду” Горобчик ” на сцені, як завжди виступив з неймовірними декораціями і костюмами в стилі “це треба бачити”.

Ліга сміху 2018 4 сезон 3 випуск: Влад Яма і Горобчик /

Ліга сміху 2018 4 сезон 3 випуск: Влад Яма і Горобчик /

Учасники команди зробили зі свого тренера Влада Ями справжнього Дракулу Графа Влада Ямакулу і показали номер на основі фобії тренера. Виявилося, що Влад недолюблює котів.

Ліга сміху 2018 4 сезон 3 випуск дивитися онлайн відео від 16.03.2018: Влад Яма і “Інародний театр абсурду” Горобчик “” (Харків):

“Чотири страшненькі подружки” – фіналісти минулого сезону “Відпочиваємо разом” і Надя Дорофєєва спробували перевершити свої попередні результати в новому сезоні “Ліги сміху”.

Ліга сміху 2018 4 сезон 3 випуск: Надя Дорофєєва та Відпочиваємо разом

Ліга сміху 2018 4 сезон 3 випуск: Надя Дорофєєва та Відпочиваємо разом

А ось для свого тренера учасники команди приготували підготували інші сюрпризи і в кінці виступу подарували своєму тренеру величезний букет красивих білих троянд.

Ліга сміху 2018 4 сезон 3 випуск дивитися онлайн відео від 16.03.2018: Надя Дорофєєва та “Відпочиваємо разом” (Хмельницький):

У батл “Розминка навпаки” за право вийти до наступного етапу гри сезону боролися команди: “Відпочиваємо разом”, “Млеко”, “Вінницькі”, “Горобчик” і Збірна вірмен України “Джан”.

Ліга сміху 2018 4 сезон 3 випуск дивитися онлайн відео від 16.03.2018: Батл “Розминка навпаки” – Відпочиваємо разом “,” Млека “,” Вінницькі “,” Горобчик “і Збірна вірмен України” Джан “:

За результатами виставлених суддями оцінок дві команди “Ветерани космічних військ” Юрія Ткача і “Пішло-поїхало” Ігоря Ласточкіна продовжать гру в сезоні без батла. Після відповідей на перше питання в гру пройшли “Горобчик” і Відпочиваємо разом “, за результатами наступних відповідей в наступний етап пройшла команда” Вінницькі “Олі Полякової та збірна вірмен” Джан “.

Ліга сміху 2018 4 сезон 3 випуск дивитися онлайн відео: Перша гра сезону. Повний випуск від 16.03.2018:

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.