п`ятниця, 21 червня

На Тернопільщині під час молитви за героя Небесної сотні з’явився лелека. Фото

В селі Дунаєві Кременецького району Тернопільскої області 19 лютого вшанували пам’ять героя Небесної сотні Олександра Капіноса в шості роковини його загибелі на Майдані Незалежності

Подробиці розповідає Еспресо.TV з посиланням на Релігійну правду.

У місцевому храмі Православної церкви України (ПЦУ) святого великомученика Димитрія Солунського відслужили літургію, яку очолив Кременецький благочинний протоієрей Володимир Буграк.

Після богослужіння у храмі духовенство, земляки героя, його побратими, котрі приїхали до Дунаєва вшанувати пам’ять Сашка, вирушили на місцеве кладовище. Біля могили Героя священники відслужили панахиду.

Цікаво, що всі поминальні заходи у Дунаєві – від початку служби у храмі до панахиди на кладовищі – супроводжував лелека. Птах навіть намагався зайти до храму.

“Бог послав свою ознаку! Що вона означає, можна тільки здогадуватись. Під час богослужіння на церковне подвір’я прилетів лелека! Зважте, у лютому! Він ходив біля храму, підходив до людей, давав себе погладити, позував для світлин! Коли вся громада пішла на цвинтар, де священники звершили панахиду на могилі Героя, лелека також перелетів і “молився” з людьми. Пояснити таке неможливо”, – цитує Буграка спільнота Типовий Кременець.

 
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.