Довгих 20 років він зносив у двір пляшки. Сусіди попадали від заздрості, побачивши, що він витворив

Всі думали, що він збожеволів. Тільки через 20 років сусіди зрозуміли, навіщо він тягав до себе у двір пляшки…

Будинок з пляшок своїми руками

Володимир Сиса, житель Запоріжжя, зробив незвичайний будинок і надбудову над ним. В якості будівельного матеріалу чоловік використовував пляшки з-під шампанського.

Мріяти про будівництво власного будинку Володимир почав ще у вісімдесятих. Одного разу в одному з німецьких журналів він побачив фото маленького будинку з різнокольорових пляшок . Ідея настільки запала чоловікові в душу, що він дав собі слово побудувати таку дачу, як тільки йому видадуть ділянку.

Ділянку дали лише через кілька років, але до того моменту в квартирі Володимира Кириловича вже накопичилося близько 4 тисяч пляшок. Будівництво довелося відкласти, тому що грошей на цю справу у рядового працівника заводу просто не було.

Володимир Сиса

Але чоловік не витрачав час даремно: він малював проекти, розробляв технологію, присвячуючи своїй мрію кожну вільну хвилину.

 Колеги в цеху жартували над ідеєю Володимира, але він не сумував і все з більшим завзяттям кидався на пошуки будівельного матеріалу .

Володимир Сиса

Пляшки для спорудження будинку він знаходив в парках, ресторанах, пунктах прийому склотари і просто на смітниках…

Друзі, приходячи в гості, знали, що Володимир зрадіє не тільки вмісту пляшки.

Володимир Сиса

Пенсіонер впевнений в правильному виборі будівельного матеріалу, адже пляшки, загорнені в бетон, який не розбити навіть молотком. 

Володимир каже: «Всередині такого будинку дуже тепло взимку і прохолодно влітку, так як створюється спеціальна повітряна подушка, до того ж тут завжди хороша аура – втому як рукою знімає».

Володимир Сиса

Дружина Володимира, Людмила Сиса, особливо рада додатковому будівництві – пляшкової овальної вежі. Каже, що в цьому місці чудово ростуть квіти, і мріє там облаштувати оранжерею.

Людмила – головний помічник Володимира і його муза, адже саме в подарунок дружині на золоте весілля умілець поспішав добудувати дачу!

Крім дивного будинку і пляшкової вежі, на ділянці з 5 соток є сауна, алея з пляшок, повним ходом будується басейн…

Джерело: Кенгуру+

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.