Понеділок, 24 червня

5 найкращих книг з саморозвитку, якi змінять ваше життя

1. Алекс Новак – «Книга, якої немає»

Якщо у вас є 20 хвилин в день, то через тиждень ця книга змінить ваше життя.

Кому варто прочитати “Книгу, якої немає”?

1. Людям, які шукають себе
2. Людям, які живуть на автопілоті
3. Людям, які мають давно нереалізовану мрію
4. Тим, хто відкладає важливі справи “на потім”
5. Прихильникам системного саморозвитку

Що в книзі?

Цей твір – це, по суті, “ящик з інструментами” з управління власним життям. Ви отримуєте їх і починаєте робити РЕАЛЬНІ кроки по постановці яскравих цілей і (найголовніше) втіленню їх у життя. У книзі маса прикладів, сила-силенна теорії і чіткі рекомендації щодо практичного виконання. Написана книга простою і зрозумілою мовою, без “модерних” оборотів і зайвої громіздкої термінології.

2. Нік Вуйчич – «Життя без кордонів»

Нік Вуйчич – «Життя без кордонів

Нік Вуйчич народився без рук і ніг, але він цілком незалежний і живе повноцінним і насиченим життям: здобув дві вищі освіти, самостійно друкує на комп’ютері зі швидкістю 43 слова в хвилину, займається серфінгом, захоплюється риболовлею, плаває і навіть пірнає з трампліна у воду.

Його книга – це надихаюча, емоційна розповідь про те, як подолати труднощі, відчай, повірити в себе і стати щасливим. Нік відверто розповідає про свої фізичні проблеми і переживання, про те, як йому було нелегко змиритися зі своїм станом, – був момент, коли він хотів покінчити життя самогубством. Йому знадобилося чимало років, щоб навчитися бачити у своїх проблемах не перешкоди, а можливість росту, ставити перед собою великі цілі і завжди добиватися бажаного.

Без рук і ніг, він навчився підніматися у всіх сенсах цього слова. У своїй книзі Нік сформулював правила життя, які допомогли йому, і тепер він ділиться ними з читачами.

3. Іцхак Пінтосевич – «Живи!»

Іцхак Пінтосевич

Ця книга – синтез останніх відкриттів в галузі медицини, фізіології, психології і секретів підготовки спортсменів-олімпійців. Її автор Іцхак Пінтосевич, у минулому професійний спортсмен світового рівня, тренер, бізнесмен, створив унікальну програму для зайнятих людей, які більшу частину часу проводять на роботі, спрямовану на досягнення важливих для себе цілей.

Мета програми – врятувати людей, які не бажають змінюватись від “поломок”, депресій і хвороб. Завдяки їй можна в короткий термін підвищити свій рівень енергійності, поліпшити здоров’я і домогтися найвищого рiвня особистої продуктивності в житті.

4. Ігор Манн – «Номер 1»

Ігор Манн

Є відома вправа: “Ким я бачу себе через п’ять років”, що добре відбиває рівень амбіцій людини. Нерідко люди дають відповідь “Хочу бути номером 1, головним авторитетом в галузі”, але мало хто дійсно робить щось для досягнення обраної мети, тим більше в обумовлений термін. І тільки здійснювані дії (і їх результати) дають уявлення про реальний масштаб особистості.

А “зробити себе самому” непросто: занадто багато впливає на результат. Тут немає неважливих деталей. Як і в усьому, діяти потрібно планомірно.

Ця книга якраз і пропонує такий план, чек-лист, який легко модифікувати під вас особисто. Після прочитання і заповнення спеціальних таблиць (зріз сильних і слабких якостей, визначення пріоритетів, шляхи розвитку ключових навичок, зміна іміджу, методи просування себе) ви отримаєте покроковий алгоритм, як від точки, в якій ви перебуваєте зараз, дістатися до точки, в якій хочете опинитися.

5. Джошуа Вайцкін – «Мистецтво вчитися»

Джошуа Вайцкін

Це автобіографія Джошуа Вайцкіна, який виграв свій перший національний чемпіонат з шахів у 9 років і став чемпіоном світу з бойового мистецтва тайцзи в 28 років. Як йому вдалося досягти такого результату в абсолютно різних спортивних дисциплінах? Сам Джошуа не вважає, що він кращий в шахах або кращий в тайцзи. Він каже: “Я кращий в умінні вчитися”.

У цій книзі він ділиться своєю історією і принципами навчання, які допомогли йому зійти на вершину двічі. Це не тільки історія видатної людини, а й доказ того, що будь-які перемоги і досягнення – аж до чемпіонського рівня – досягаються завдяки правильному способу життя, правильним звичкам і психологічним установкам, а не вродженим талантам.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: