22 причини ніколи не опускати руки

Є тільки одна справжня причина, чому люди не досягають успіху. Вони рано здаються. Складнощі, провали — все це тимчасові неприємності. Але якщо людина перестає пробувати реалізовувати свої мрії, то у неї нема навіть шансів на успіх, пишуть Мізки.com.

У цій статті зібрано 22 причини та надихаючі приклади, які не дозволять тобі здатися навіть у найскладніші моменти.

1. Поки ти живий — все можливо

Є тільки одна поважна причина перестати боротися — це смерть. Поки ти живий (здоровий і вільний), в тебе є можливість робити все для того, щоб досягнути успіху.

2. Будь реалістом

Шанс опанувати щось нове з першого разу мізерний, потрібен час, щоб навчитися. Окрім цього, ти робитимеш помилки, на яких потрібно вчитись.

3. Будь наполеглевий, як Майкл Джордан

Майкл Джордан — мабуть, найкращий баскетболіст усіх часів. Він вважає, що його успіх можливий лише через невдачі. Він просто ніколи не здавався, навіть тоді, коли знав, що пропустив 300 кидків і багато разів пропускав вирішальний. Проте кожен раз, коли Джордан падав, він знаходив сили знову піднятись.

4. Май волю до життя, як Ленс Армстронг

У Ленса Армсторнга лікарі діагностували рак, він поширювався по всьому тілу. Ракові клітини в легенях були за розміром як м’ячі для гольфу, однак, незважаючи на це, він подолав хворобу і став єдиним спортсменом, який фінішував першим в загальному заліку “Тур де Франс” шість разів поспіль.

5. Засвой гасло Мухаммеда Алі

“Літай як метелик, жали як бджола” — це гасло Мухаммеда Алі, одного із найкращих боксерів світу. На його рахунку тільки 5 програшів і 56 перемог.

Він став чемпіоном світу серед професіоналів у важкій вазі, і цей титул вигравав тричі.

6. Згадай історію людини, чий вчинок ліг в ідею марафону

У стародавні часи, коли перси висадилися на береги Греції, в Спарту був відправлений посланець, щоб попросити допомоги в боротьбі з персами. Він був єдиною надією на порятунок.

Легенда свідчить, що за два дні цей чоловік пройшов 240 кілометрів, а потім пробіг ще 40, щоб сповістити про перемогу греків над персами. Правда, після цього він помер на місці від виснаження.

Однак, суть в тому, що коли випробування, які випали на вашу долю, здаються занадто складними і хочеться здатися, згадайте цю історію.

7. Витягуй себе з дна, як Кріс Гарднер

Дивились фільм «В гонитві за щастям»? Він знятий на основі реальних подій з життя Кріса Гарднера — людини, якій вдалось піднятись із самих низів (не маючи ні роботи, ні житла, ні їжі) до мільйонера.

Якщо закрадається ідея кинути все, до чого прагнеш, подивись цей фільм!

8. Будь стійкий, як Каньє Вест

Мабуть, ти знаєш, хто такий Каньє Вест. Перечитай його біографію, адже він — справжнє джерело для натхнення. Його історія показує, що, маючи мінімум для існування, можна стати одним із найвідоміших та шанованих людей в світі.

9. Залишайся вірним своїм принципам, як Нельсон Мандела

Нельсон Мандела боровся за справедливість та свободу в Південній Африці і 20 років провів у в’язниці за свої погляди, від яких не відмовився навіть в обмін на свободу.

10. Знай, що ти сильний

Ти сильніший, ніж тобі здається. Однієї маленької невдачі недостатньо, щоб зупинятись на шляху до досягнення цілі. Як і наступних 10, 100 або 1000 невдач.

11. Доведи собі, що ти можеш

Ти не хочеш, щоб про тебе говорили як про слабку людину, того, хто постійно здається? Тоді іди, та доведи собі і всьому світу, що це не про тебе. Ти можеш досягнути того, чого хочеш. Єдиний шанс, коли ти можеш зазнати невдачі — це здатись.

12. Хтось робив це раніше?

Якщо хтось інший міг це зробити, то ти теж. Навіть якщо це була одна єдина людина в світі, яка досягла того, чого хочеш ти. Це має бути для тебе вагомою причиною, щоб не здаватись.

13. Вір в свої мрії

Не варто недооцінювати свої можливості! В житті ти будеш зустрічати багато людей, які намагатимуться зробити все, щоб ти не прогресував, тому скажуть, що тобі хочеться неможливого. Однак не дозволяй нікому зруйнувати твої мрії!

14. Ти потрібний своїй сім’ї та друзям

Дозволь близьким людям стати для тебе джерелом натхнення і мотивації. Можливо, тобі доведеться спробувати інший підхід в досягненні мети, але не здавайся!

15. Не здавайся, тому що я прошу про це

Я не гуру і не авторитет для тебе, однак, якщо ти справді замислився над тим, щоб все кинути і звернути з шляху, не роби цього. Просто тому, що я тобі кажу це.

16. Є люди в гіршому становищі

Є багато людей, які знаходяться в набагато складнішій ситуації, ніж ти. Хочеш відмовитись від ранкової пробіжки? Подумай про людей, які не можуть ходити і що б вони були готові віддати, щоб пробігтись зранку.

17. Удосконалюй світ

Коли ти досягнеш того, чого бажав, то можеш використати свій успіх для зміни світу або життя якоїсь людини.

18. Розбагатій або помри

Ця фраза належить Кертісу Джексону (50 Сent). Він багатий, і зумів досягнути цього, незважаючи на те, що в нього стріляли 9 разів. Просто глянь своїм страхам в очі і не обирай легкий шлях, який зазвичай означає одне — здатися.

19. Дозволь недругам ненавидіти тебе

Завжди будуть ті, хто буде ненавидіти. Завжди буде багато суперників і людей, які спробують тягнути тебе вниз разом з собою. Не звертай на них уваги і не зважай на те, що вони говорять. Нехай інші ненавидять, а ти продовжуй вірити в себе.

20. Ти заслуговуєш бути щасливими

Ніколи не дозволяй нікому переконувати тебе у зворотному. Ти заслуговуєш на щастя і успіх. Дотримуйся цієї позиції і ніколи не сумнівайся в цьому, поки не досягнеш заповітної мети.

21. Надихай інших

Стань прикладом для інших і показуй, що не потрібно здаватись. Хтозна, чого може досягти хтось інший, просто подивившись одного разу на тебе і теж вирішивши ніколи не здаватися.

22. Ти ніколи не знаєш, наскільки близький до успіху

Безліч людей опускали руки, навіть не підозрюючи, що знаходяться всього за крок від успіху. Нікому не відомо точно, коли він прийде.

Можливо, це станеться вже завтра, а можливо, що через рік або два. Але якщо ти зупинишся, перестанеш намагатися і здасись, то не досягнеш його ні через 10 років, ні навіть до кінця життя.

P.S. Ніколи не здавайся!

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.