Зеленський зустрінеться зі студентами, яких у 2013 році “Беркут” побив на Майдані

Президент України Володимир Зеленський запросив на зустріч студентів, яких 30 листопада 2013 побив “Беркут” на Майдані Незалежності

Про це Зеленський написав у facebook, пише Еспресо.

“6 років тому жорстоке побиття студентів “Беркутом” сколихнуло все суспільство. Їх було небагато. Вони залишилися ночувати на Майдані не заради майбутніх портфелів чи мандатів, не для того, щоб заробити політичні бали чи дивіденди, а тільки заради одного – щасливого майбутнього для своєї країни. Вони й були тими самими романтиками, які роблять революцію, плодами якої потім, як відомо, користуються негідники”, – написав Зеленський.

За словами президента, наступного тижня він дуже хотів би зустрітися зі студентами, які були на Майдані в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року.

“Сьогодні ми майже не згадуємо імен безпосередніх учасників тих подій, що фактично змусили Україну прокинутися та стали відправною точкою великих перетворень. Де вони зараз? Чи залишились в Україні? Чи отримали після Революції Гідності можливість керувати країною та втілювати зміни? Наступного тижня я дуже хотів би зустрітися зі студентами, які були на Майдані в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року”, – зазначив Зеленський.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.