Вівторок, 23 квітня

Зеленський поставив крапку у питанні повернення ПриватБанку Коломойському

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв, що ніхто з його нової команди чи в уряді не повертатиме банки колишнім власникам.

Про це він заявив під час свого виступу на інвестиційному форумі “RE: THINK. Invest in Ukraine” у Маріуполі. Таким чином український лідер прокоментував чутки про те, що націоналізований ПриватБанк збираються повернути колишньому власнику мільярдеру Ігорю Коломойському, пише Оборзеватель.

“Інтереси окремих людей не можуть бути вирішені за рахунок інтересів платників податків. Це дуже важливий меседж. Я хочу звернутися до всіх, хто розповсюджує чутки, що хтось із команди президента чи нового уряду збирається повернути колишнім власникам їхні банки. Ні – це неправда”, – сказав Зеленський.

Про що ще говорив український президент:

Під час форуму Зеленський заявив про підписання меморандуму про покриття всієї території України мобільним інтернетом.

“Великі інвестиції починаються з бізнесу, який вже працює в країні, вірить і готовий вкладати більше. Сьогодні ми підписуємо історичний меморандум. В рамках цього документа нарешті кожен куточок нашої України буде покритий мобільним зв’язком та інтернетом”, – заявив Зеленський.

Пізніше прем’єр-міністр України Олексій Гончарук підписав меморандум з основними операторами мобільного зв’язку. У підписанні договору взяли участь компанії “Інтертелеком”, “Лайфсел”, “Водафон” і “Київстар”.

Зеленський анонсував масштабну податкову реформу. Вона почне діяти з 2021 року. “Ми проведемо серйозну податкову реформу (податкову. – Ред.), яка почне діяти у 2021 році”, – сказав він.

Раніше колишня глава НБУ Валерія Гонтарева заявила, що до націоналізації ПриватБанк був фінансовою пірамідою.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.