У Закарпатті прикордонники виявили канал контрабандних сигарет

482

image001З метою подолання проявів злочинної діяльності на державному кордоні, які завдають значних збитків державі, оперативно-розшукові підрозділи прикордонного відомства продовжують здійснювати комплекс заходів щодо боротьби з контрабандою діяльністю.

Так, учора на українсько-угорському кордоні, в рамках проведення спільних заходів щодо протидії корупції і контрабандній діяльності у Закарпатській області, співробітниками Держприкордонслужби та Державної фіскальної служби було виявлену 57 тисяч пачок контрабандних сигарет.  Тютюнові вироби виявили під час перевірки вантажного автомобіля «Рено», яким прямував на виїзд з України наш співвітчизник через пункт пропуску «Тиса».  Працівники пункту пропуску знайшли товар у соснових дошках, які він перевозив.

Терміново проведені оперативними підрозділами Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України та слідчими підрозділами Державної  фіскальної служби подальші перевірочні заходи по виявленню та встановленню можливих місць накопичення контрабандної продукції та причетних осіб до даного правопорушення уже принесли свої результати.

Сьогодні у м. Стрій Львівської області військовослужбовці оперативно-розшукового підрозділу та працівники фіскальних органів під час перевірки фірми, яка здійснювала пакування виявленої учора партії палетів з сигаретами, знайшли  склад, з якого відправлявся товар. На цій базі було також знайдено 36 палетів з великою кількістю контрабандних сигарет білоруського виробництва, які порушники, скоріш за все, планували переправити по той бік кордону черговим автомобілем.

Наразі слідчі заходи проходять вже в рамках кримінального провадження.