п`ятниця, 23 лютого

“З Україною ЄС буде міцнішим”: Зеленський у Європарламенті. Йому аплодують стоячи

Президент Володимир Зеленський виступив у Європарламенті і заявив, що Україна довела, що вибрала Європу, а тепер Європа має вибрати Україну і підтримати вступ до ЄС.

Джерело: виступ президента у Європарламенті, УП

Пряма мова: “Я радий цьому настрою – об’єднуючому. Я радий, що ми об’єднали сьогодні всіх вас – країни Європейського Союзу, але я не знав, що такою ціною. Це трагедія для мене, для кожного українця і нашої держави.

Дві революції, одна війна і 5 днів повномасштабного вторгнення Російської Федерації…

Я вважаю, що ми віддаємо сьогодні за цінності, за права, за свободу, за бажання бути рівними такими самими як ви, як кожна людина, ми віддаємо наших найкращих людей, найсильніших українців…

У нас дуже мотивований народ. Ми боремося за наші права, свободу, за життя, а зараз ми боремося за виживання і це зараз наша найбільша мотивація. Але ми боремося і за те, щоби бути рівноправними членами Європи. Я вважаю, що сьогодні свім показуємо, що ми такі і є.

З нами Європейський союз буде точно міцнішим. Без вас Україна буде самотньою.

Ми довели свою силу, довели, що ми як мінімум такі самі як ви. Доведіть, що ви разом з нами, доведіть, що ви нас не відпускаєте, доведіть, що ви дійсно європейці. Тоді життя переможе смерть, а світ – темряву”.

Деталі: Президент зазначив, що Україна платитить занадто високу ціну за свою свободу. Українці втрачають своїх найкращих людей, захисників, дітей. 

За його словами, Україна давно вибрала Європу, а тепер настав час Європі вибрати Україну. 


Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.