“Вигнали і відібрали каву”: популярна кав’ярня Києва втрапила у скандал із ветераном АТО

У Києві кав’ярня мережі Aroma Kava втрапила у скандал. Персонал закладу на вулиці Петра Сагайдачного звинуватили у тому, що він спершу виганяв ветерана АТО, який не придбав нічого та просто сидів у приміщені, а потім – відібрав у цього чоловіка каву, яку йому купила інша відвідувачка.

Про резонансний інцидент написала очевидиця Валерія Крохмальна на своїй сторінці у Facebook, а пізніше у мережі з’явилася і реакція представників кав’ярні. Так, жінка розповіла, що прийшла до закладу, аби випити чаю, пише Обозреватель.

“Офіціант і прибиральниця вимагали у старшого чоловіка залишити заклад, бо він нічого не замовив і начебто не мав права перебувати в закладі. Одразу скажу, що чоловік хоч вдягнутий був бідно, але пристойно, не лаявся, не порушував громадського порядку. Я, щоб узаконити перебування чоловіка в кав’ярні, купила йому кави. В процесі вислухала від персоналу, що негідно жінці купувати каву “такому” чоловіку і ще купу неприємних речей”, – написала Крохмальна.

Очевидиця додала, що після цього познайомилася ближче із відвідувачем кав’ярні. Чоловік намагався віддячити за каву книжками, які були в його сумці. Виявилося, що він – ветеран АТО, лікар за освітою, а також, за словами жінки, інтелігентна людина, яка опинилася без грошей та зайшла у заклад погрітися.

“Щойно я пішла, персонал відібрав у чоловіка каву, мотивуючи це тим, що не він її оплатив. А ще сказали, що якщо він відіп’є з чашки, то викличуть поліцію і заявлять, що чоловік її вкрав”, – підсумувала Крохмальна.

OBOZREVATEL звернувся до представників Aroma Kava щодо коментаря, але ті близько двох діб не надавали журналістам відповіді. Водночас на сторінці закладу у Facebook під одним із дописів користувачі також просили відреагувати на ситуацію.

Так, в коментарях адміністратор написав “ми вирішимо цю проблему, нам дуже шкода, що трапилося таке непорозуміння”, втім, подробиці ситуації не повідомив.

Пізніше представники мережі кав’ярень Aroma Kava офіційно прокоментували інцидент.

“Пишемо про ситуацію, яка трапилася в нашій кав’ярні. Як тільки нам стало відомо про випадок, співробітницю відсторонили від роботи.Ми вважаємо таку поведінку недопустимою і не розділяємо її”, – написали вони.

Водночас адміністрація спростувала інформацію про те, що у ветерана АТО відбирали каву, яку йому придбала очевидиця, відзначивши, що “столик був прибраний тільки після того, як чоловік покинув кав’ярню”.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.