Ви спонсоруєте війну і терор: з’явилося моторошне відео, яке закликає бойкотувати ЧС-2018

703
Ви спонсоруєте війну і терор: з'явилося моторошне відео, яке закликає бойкотувати ЧС-2018

В інтернет-мережі з’явилося моторошно відео, покликане показати світовій спільноті, чому необхідно бойкотувати чемпіонат світу з футболу-2018

Так, сам ролик показує новий «символ» чемпіонату світу – череп з кістками. Також на відео чутно звуки, що нагадують кров, яка розливається і м’яч, який нібито збиває літак. Найімовірніше, це відсилання до трагічних подій на Донбасі, які сталися з малазійським боїнгом. Це все відбувається під крики футбольних вболівальників.

«Плануєте піти на чемпіонат світу з футболу 2018 року в Росії? Переконайтеся, що ви розумієте: ви спонсоруєте війну, злочину і терор», – йдеться в ролику.

Слід уточнити, що ролик активно поширюються у соціальних мережах.

Нагадаємо, Австралія прийняла рішення бойкотувати Чемпіонат світу з футболу, який відбудеться в Росії. Так, австралійська влада вирішила не відправляти своїх офіційних представників в РФ, де пройде головний футбольний турнір чотириріччя. Про це повідомила міністр закордонних справ країни Джулі Бішоп.

За її словами, влада не має наміру впливати на рішення Федерації футболу Австралії брати участь у чемпіонаті. Всі питання щодо виступу команди Бішоп переадресувала ФФА.

Зазначимо, що раніше у зв’язку з агресивною політикою РФ на міжнародній арені 60 депутатів Європейського парламенту підписали лист із закликом до країн Євросоюзу до дипломатичного бойкоту змагань. Зокрема, відмовилися їхати на футбольні змагання до РФ перші особи Великобританії, Ісландії, президент Польщі Анджей Дуда і президент Аргентини Маурісіо Макрі.

Як писала Politeka, близько 6 тисяч українців придбали на даний момент квитки на матчі Чемпіонату світу з футболу 2018 року, який пройде в Росії з 14 червня по 15 липня.

«Ми можемо підтвердити, що близько 6 тисяч квитків були розподілені для українських уболівальників на сьогоднішній день», — повідомили в прес-службі ФІФА.

У середині травня ця кількість становила 5,2 тисяч квитків. При цьому в ФІФА не уточнюють, з яких конкретно регіонів України купувалися квитки. Продаж квитків на матчі ЧС-2018 триває. Він стартував у вересні 2017 року. Станом на 7 червня, було продано понад 2,4 млн квитків на матчі чемпіонату.

Стежте за нами!