Понеділок, 22 липня

Впродовж доби на кордоні під час перевірочних заходів тричі спрацювала база «Інтерполу»

В рамках  запровадження заходів з лібералізації візового режиму з ЄС на українському кордоні більшість пунктів пропуску обладнані системами автоматичного біометричного контролю. Зокрема, як уже повідомлялося, з 15 серпня перевірка документів здійснюється як за українськими оперативними базами даних так і за базами даних Інтерполу,що дозволило підвищити безпекову складову.

Так сьогодні двічі у пункті пропуску «Бориспіль» відбулося спрацювання баз даних «Інтерполу». В одному випадку  відносно громадянина Литви, який прибув рейсом «Вільнюс (Литва)  – Київ (Україна)», а  в іншому – щодо громадянина України, який оформлявся на рейс «Київ– Анталія». По даних випадках поінформовано Укрбюро Інтерполу в м. Києві.

Також у пункті пропуску «Кучурган-авто» під час здійснення заходів контролю у прикордонників Білгород-Дністровського загону спрацювала база даних «Інтерполу» відносно громадянина Молдови, який знаходиться у розшуку. Наразі затриманого передано співробітникам МВС та по факту виявлення втікача поінформовано  Укрбюро Інтерполу в м. Києві.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.