Вівторок, 27 лютого

Від завтра в поїздах можна перевозити котів та собак

собаки прикордонники повертаються додому в поїздіНові правила для пасажирів «Укрзалізниці»  набувають чинності 29 травня. Зокрема, для  перевезення дітей більше не потрібен оригінал свідоцтва про народження. Для цього достатньо будь-якого документа, який засвідчує вік дитини.

Також в “Укрзалізниці” розширили перелік документів, необхідних при посадці. Від завтра пасажири – військові  мають мати при собі військовий квиток, а людина, яка їде додому після відбування покарання, має показати довідку з місця позбавлення волі.

Для студентів, як і раніше, збережено пільговий проїзд у соціальних вагонах: вони сплачуватимуть половину вартості проїзду в загальних, плацкартних, вагонах другого та третього класу всіх категорій поїздів приміського та міжміського сполучення, а також усіх вагонах регіональних поїздів.  Торкнулися зміни і групового перевезення. Так, за необхідності дозволяється один раз здійснити заміну в списку, але не пізніше ніж за одну добу до відправлення поїзда. Для цього керівник групи має написати заяву в пункті оформлення проїзних документів.
Нагадаємо, що до Зелених свят «Укрзалізниця» призначила шість додаткових потягів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.