В Україні запускають дистанційне навчання для учнів з п’ятого по одинадцятий клас

40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України.

З понеділка, 6 квітня, стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн». У його межах 40 педагогів з Києва на час карантину стануть дистанційними вчителями для всієї України. Про це під час звернення заявив президент України Володимир Зеленсьький, пише Твоє місто.

За його словами, зараз проходять щоденні зйомки уроків для учнів з п’ятого по одинадцятий клас. За збалансованою програмою Міністерства освіти і науки викладається 11 предметів.

Зеленський додав, що навчатися дистанційно школярі зможуть у Facebook та YouTube. Також уроки щоранку транслюватимуть українські телеканали.

Зокрема, за кожним класом буде закріплений один або декілька телеканалів. Їхній перелік, а також розклад уроків на тиждень з’явиться зовсім скоро. Зеленський закликав батьків стежити за новинами та заохочувати дітей до перегляду.

«Власне, доєднатися до цього пізнавального контенту можна всією родиною. А тому – залишаємось вдома. Вчимося вдома», – сказав він.

Нагадаємо, американська освітня платформа Coursera надала безкоштовний доступ онлайн-курсів для студентів через коронавірус для можливості дистанційного навчання. У підбірці Coursera for Campus зібрали понад 3800 курсів та 400 спеціальностей від університетів та партнерів платформи.

 
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.