п`ятниця, 21 червня

В Івано-Франківській області знову посилили карантин

Заклади культури та спорту закрили через погіршення епідемічної ситуації в області

Регіональна комісія ТЕБ і НС вирішила посилити карантин в Івано-Франківській області через зростання кількості хворих на коронавірус, пише zaxid.net.

На засіданні 15 червня вирішили:

  • призупинити роботу закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів;
  • призупинити роботу закладів культури та проведення культурних заходів;
  • зменшити максимальну кількість вірян у релігійних закладах удвічі – максимум одна людина на 10 кв. м (раніше була максимум одна людина на 5 кв. м)

Нагадаємо, що за минулий тиждень в Україні продовжувала різко зростати захворюваність: починаючи з 10 червня діагноз коронавірус підтверджувався у понад 600 хворих, а 12 червня зафіксували антирекорд – Covid-19 діагностували у 753 хворих. Загалом за тиждень діагноз підтвердився у понад 4,3 тисяч людей, що є найбільшим показником зростання за тиждень.

Найбільше нових хворих виявили на Львівщині – 771, що становить понад чверть усіх підтверджених діагнозів в області. Також захворюваність продовжувала зростати в Києві, де загальна кількість хворих стала майже така, як на Буковині, – майже по 4 тисячі. Також нові спалахи виявили у Рівненській, Закарпатській, Харківській, Волинській, Вінницькій, Івано-Франківській та Житомирській областях. В Івано-Франківській області також є найвищий показник летальності серед хворих на Covid-19 – 5,4% при середньому показнику по Україні 2,9%.

Загалом станом на ранок 16 червня в Івано-Франківській області виявили 1809 хворих на коронавірус, що є шостим показником по Україні, 91 пацієнт помер (4 показник по Україні). Вилікувалися 1037 людей, що є четвертим показником по Україні.

Зростання захворюваності у МОЗ пов’язують із послабленням карантинних обмежень. За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, люди сплутали пом’якшення карантину із повним його скасуванням.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.