В Іллічівському порту викрили канал, яким через кордон переміщали акцизні марки (фото/відео)

Державна прикордонна служба України продовжує активну роботу з протидії незаконній діяльності на державному кордоні. Так, в Іллічівському порту в результаті комплексу заходів, проведеного співробітниками оперативних підрозділів Одеського прикордонного загону, вдалося викрити один з каналів протиправної діяльності.

В порт на теплоході «Грейсвальд» з Туреччини прибули дві вантажівки «Форд». Ними керували громадяни Туреччини. За оперативною інформацією транспортні засоби мали перевозити заборонені товари. У результаті поглибленого огляду автівок прикордонниками та працівниками фіскальної служби оперативні дані підтвердилися, в конструктивних особливостях знайшли 10 ящиків, заповнені акцизними марками України (на горілчані вироби). В кожному ящику знаходилося приблизно по 120 тисяч марок, що в загальному могло нанести збитки державі у розмірі близько 13 мільйонів гривень.

В діях громадян Туреччини вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.199 Кримінального кодексу України. Наразі триває перевірка та з’ясовуються всі обставини правопорушення.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.