В Чорнобилі знову пожежа

Чорнобиль пожежаВ Чорнобилі знову загорівся ліс. Полум’я поширилося на площу близько 130 га.

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій. Пожежу досі намагаються погасити. Рятувальники залучили пожежну авіацію. Вогонь у зоні відчуження загорівся вчора, близько 17.00 вечора. Поблизу населених пунктів Ковшилівка та Поліське зайнялася суха трава й очерет.

Згодом вогонь розповсюдився й на іншу територію. Наразі полум’я намагаються приборкати майже 120 рятувальників та 13 одиниць спеціальної техніки. З гелікоптеру держслужби з надзвичайних ситуацій триває повітряна розвідка місцевості. На місці розгорнули штаб пожежогасіння.

Нагадаємо, наприкінці квітня цього року  в Чорнобильскій зоні вже були масштабні пожежі. Тоді через підпал або ж необережне поводження з вогнем зайнялася територія у понад 300 га. Дерева палали за 25 км від Чорнобильскої атомної електростанції, проте, як запевняли рятувальники, це не вплинуло ніяк на радіаційний фон, ані на Київщині, або у столиці. Самі ж пожежники назвали загоряння наймасштабнішим, що виникало у зоні відчуження починаючи від 1992-го року.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.