Укрпошта відкрила у Слов’янську філателістичну крамницю

1212Донецька дирекція Укрпошти відкрила філателістичну крамничку в головному поштовому відділенні Слов’янська. Відтепер поціновувачі філателії Донеччини мають змогу придбати знаки поштової оплати та усі необхідні атрибути для колекціонування марок.

У новому відділі філателії наявні більше 10 тис. найменувань поштової продукції: марки і блоки, альбоми, книги, а також філателістичне обладнання та супутні товари. В продажу міститься уся поштова продукція, випущена Укрпоштою. До того ж, філателісти можуть не тільки придбати бажані поштові продукти, але й замовити їх в разі відсутності.

«Відкриття філателістичного магазина у Слов’янську є вагомим внеском у розвиток колекціонування марок в Україні. Надзвичайно важливим є і те, що відтепер філателія як хобі стане ближча та доступніша для донеччан, оскільки продукція крамнички є різноманітною і не відрізняється від столичної. Впевнений, що цей філателістичний відділ користуватиметься попитом серед українців», – зазначив в. о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук.

Нова філателістична крамничка у Слов’янську значно сприятиме налагодженню співпраці між Укрпоштою та Асоціацією філателістів України, адже так національний поштовий оператор підтримує ринок поштової продукції країни та підвищує престиж українського видавництва знаків поштової оплати. Крім того, за допомогою магазину до колекціонування залучатиметься більша кількість юних філателістів.

Також Донецька дирекція Укрпошти почала надавати послугу «Власна марка». Відтепер кожен охочий може замовити персональну марку із власним зображенням, яку виготовлять за індивідуальним ескізом. Ця марка може бути чудовим подарунком на свята для рідних та близьких або одним з цікавих експонатів для поціновувачів філателії.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.