Українська депутатка Юлія Льовочкіна проголосувала за повернення Росії до ПАРЄ

Юлія Льовочкіна – єдина з 12 українських депутатів, яка підтримала повернення Росії в ПАРЄ

За рішення повернути Росію до Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) голосували, здебільшого, депутати з країн Західної Європи та одна українська депутатка, тоді як не підтримали цього рішення в основному делегати від країн, які на собі відчули негативний російський вплив, пише zaxid.net.

Українська делегація голосувала у повному складі – свої голоси віддали 12 членів депутатів. 11 з них натиснули кнопку проти, але одна представниця України підтримала повернення росіян. Це – представниця «Опозиційної платформи – За життя» (ОПЗЖ) Юлія Льовочкіна, повідомила «Європейська правда». Видання зазначає, що Льовочкіна ще у Києві повідомила колег про те, що виступає проти оскарження повноважень РФ, і не братиме участь у діях з цього приводу.

Льовочкіна також підтримала затвердження «нової санкційної процедури», яка практично знищує можливість накласти санкції на РФ надалі, та голосувала проти усіх українських поправок до цих документів.

Україну підтримали всі члени грузинської, литовської, латвійської делегацій, які взяли участь у голосуванні, майже всі шведи та всі поляки крім однієї депутатки, що утрималася. Також разом із Україною проголосував один молдаванин (представник опозиційного блоку ACUM), один словак (інші віддали голоси за Росію), один турок (інші також підтримали РФ).

Представники Західної Європи, що були у залі під час голосування, майже одностайно підтримали РФ. Україні свої голоси віддали лише двоє нідерландців, один іспанець та один британець.

Зазначимо, що у середу, 29 січня, ПАРЄ офіційно дозволила працювати російським депутатам, які голосували в Держдумі РФ за анексію Криму.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.