Україна запускає телеканал для тимчасово окупованих територій

Телеканал почне мовлення 15 лютого. Головна мета – повернути жителям тимчасово окупованих територій українське телебачення.

Які завдання телеканалу і його контент
Керівник інформаційного мовлення телеканалу Олена Трибушного помітила, що люди, які живуть на тимчасово окупованих територіях, 6 років були відрізані від українського телепродукту – від новин, від тієї інформації, якою її хотіла подавати Україна. І все події в Україні жителі окупованих територій сприймали крізь ту призму, крізь яку транслюють російські телеканали.

“Наша мета – повернути людям українське телебачення. Держава нарешті знайшло технічну можливість зробити це так, щоб росіяни не могли глушити сигнал. Ми хочемо на першому етапі повернути туди український розважальний телепродукт, який створюють українські великі медіа-групи. Ми з ними вже давно вели переговори, щоб вони дозволили показувати свій контент – кращі шоу, серіали, програми “, – розповіла керівник інформаційного мовлення телеканалу.

Тобто на першому етапі це буде переважно розважально-інформаційний канал. Крім того, будуть випуски новин і програми, за допомогою яких ми будемо розповідати, що дійсно відбувається в Україні, куди ми рухаємося, яку країну ми хочемо побудувати, як ми це робимо, пояснювати ті рішення, які приймаються і ті зміни, які відбуваються,
– пояснила Трибушна

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.