У відкритий доступ злили біометричні дані більше мільйона українців

Експерти рекомендують компаніям, що використовують Biostar 2, змінити паролі для доступу до системи

Фахівці з кібербезпеки виявили незахищену базу даних платформи Suprema Biostar 2, що містить відбитки пальців, зображення, імена, паролі та іншу особисту інформацію про більш ніж млн. людей.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Guardian.

Зазначається, що наразі вразливість системи виправили. Експерти з кібербезпеки рекомендують компаніям, що використовують Biostar 2, змінити паролі для доступу до системи.

“Відбитки пальців більш ніж мільйона осіб, а також інформація про розпізнавання особи, незашифровані імена користувачів і паролі, а також особисті дані співробітників були виявлені у загальнодоступній базі даних компанії, послугами якої користується поліція столиці Великобританії, оборонні підприємства і банки”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, Biostar 2 – це платформа, розроблена південнокорейською компанією Suprema, яку використовують у 5700 організаціях у 83 країнах, включаючи поліцію і банки Великобританії.

Оскільки база містила логіни і паролі, це могло дозволити потенційним зловмисникам отримати доступ до облікових даних користувачів і проникнути у будь-яку будівлю, захищену за допомогою Biostar 2.

А відбитки пальців могли використовувати для доступу до будь-яких систем, захищених біометричними даними.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.