У Києві пройде сучасна рецепція спадщини Митрополита Андрея Шептицького «Як будувати рідну хату» – погляд з ХХІ століття»

ПечатьУ 2015 році Україна відзначає 150-ліття з дня народження Митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького (1865–1944). Серед інших заходів, на вшанування одного із найвизначніших духовних лідерів України проводитиметься конференція щодо його духовної спадщини. Як мають співпраціювати церква, влада і громадянське суспільство задля побудові гармонійної держави – про це говоритимуть на “круглому столі” в рамках конференції.

У роботі конференції візьмуть участь учені, державні, громадські, політичні діячі та духовенство. Зокрема, почесними гостями є Святослав (Шевчук), Глава Української Греко-Католицької Церкви, Ростислав Павленко, заступник глави Адміністрації Президента України, Микола Княжицький, голова комітету з питань культури і духовності Верховної Ради України, Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті, Мирослав Маринович, проректор Українського католицького університету, Павло Хобзей, заступник міністра освіти і науки України, Іван Васюник, Голова Комітету із вшанування пам’яті Блаженного священномученика Омеляна Ковча.

На конференції говоритимуть про спадщину митрополита УГКЦ Андрея Шептицького, шляхи співпраці церкви, влади і громадянського суспільства у побудові гармонійної держави.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.