Вівторок, 23 квітня

“Треба прибрати КПВВ і країна стане єдиною” – Сергій Сивохо назвав перший крок до реінтеграції окупованої частини Донбас”

Радник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Сивохо вважає, що першим кроком для реінтеграції Донбасу має стати максимальне спрощення процедур перетину лінії розмежування через контрольні пункти в’їзду-виїзду.

Про це він сказав сьогодні під час прес-конференції в Києві, передає Прямий

“Я вважаю, що чим більш людяно ми будемо ставитися до людей, які перетинають КПВВ, чим кращі умови ми будемо для них створювати, тим ми вище піднімемо реноме своєї країни. Нехай люди, потрапляючи до нас, бачать, що про них пам’ятають, про них піклуються. Я вважаю, що це один з найголовніших питань, швидких кроків зараз”, – сказав Сивохо.

За його словами, на під’їздах до КПВВ “йдуть на другий план рівність і єдність”. “Особливий режим пропуску, підтвердження особи, необхідні переліки якихось предметів, дозволених до провозу – це все тисне на людину”, – пояснив він.

Сивохо підкреслив важливість питань, пов’язаних з безпекою, але в цьому контексті сказав про ризик втрати людей. Говорячи про можливе спрощення умов переходу КПВВ, Сивохо сказав: “Це видимий очима одразу результат. І це буде здорово, це перший крок”.

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.