Волосся стає дибки: 10 найстрашніших місць на землі

Думаєте, що занедбаний будинок в вашому місті це найстрашніше місце, яке може бути? Ось 10 по-справжньому страшних місць на планеті Земля, після відвідування яких спати не захочеться ніколи!

Джерело: Очманіти.

1. Кладовище Чаучила

Знаходиться це місце на південному узбережжі Перу, недалеко від міста Наска. Це місто називають справжнім некрополем, відкритим для туристів. Чаучила відрізняється від інших місць поховань головним чином тим, що тут був придуманий свій спосіб поховання. Всі тіла “сидять навшпиньки” і начебто чекають гостей.

2. Прип’ять

До 27 квітня 1986 року Прип’ять була одним з найбільш швидкорозвинених міст в СРСР. Після аварії на Чорнобильській АЕС все населення міста і довколишніх сіл було негайно евакуйовано. Загинули тисячі людей і десятки тисяч були опромінені. Місто Прип’ять стало справжнісіньким містом примарою, після перегляду фотографій якого стає не по собі.

3. Висячі труни Сагада

Висячі труни, що знаходяться в долині Ехо (Сагада) – одне з найбільш дивних місць поховань людей. Місцеві вважають, що якщо тіло покійного знаходиться вище, то душа потрапить на небо швидше. Такі поховання призначені в основному для старійшин з їхніми родинами.

4. Острів ляльок

«Ла Ісла де ла Мюнека» – так звучить по-іспанськи назва острова ляльок в Мексиці. Незважаючи на таку добру назву, на острові відкривається видовище не для людей зі слабкими нервами. Якщо ви вразлива людина, відвідувати цей острів не радять, тому що по приїзду ви не зможете дивитися на ляльок, які будуть перебувати просто на кожному кроці. Виною всьому – Дон Джуліан Сантана. Ходять чутки, що на його очах втопилася його улюблена дочка і, щоб задобрити її дух, він створив цей острів, а на деревах повісив ляльок, яких так любила дівчинка.

5. Замок Дракули

Перед вами Замок Бран, який розташований в Трансільванії, більш відомий як замок графа Дракули. Розташований на вершині скелі в долині руки Турки, цей замок є одним з найбільш містичних замків. Завиваючі звуки, які видають димоходи, наганяють жах на всіх, хто входить всередину.

6. Костел Святого Іржи (Базиліка Святого Георгія)

Людину, яка не знає що знаходиться всередині, чекає жах: вкриті в білі покривала примари, що сидять на лавках. Знаходиться костел Святого Іржи в невеликому селі Лукова в Чехії. Одного разу скульптор Яків Хадрава вирішив оживити цей костел і створив тридцять дві людські статуї, які накрив покривалами. Якісь із статуй мовчки стоять, якісь моляться, опустивши голови.

7. Ліс Аокігахара

Цей ліс здавна вважається місцем проживання монстрів і привидів. Навіть людина, яка не знає про це місце абсолютно нічого, увійшовши в нього зрозуміє, що з цим місцем щось не так: викривлені дерева, з яких звисає мох, і купи печер. Навколо мертва тиша, від якої починаєш божеволіти. Вхід в цей ліс заборонений, тому що він вважається місцем для самогубств, адже починаючи з 1950 року 500 осіб покінчили там з собою.

8. Старе єврейське кладовище в Празі

Кладовище, поховання на якому проводилися принаймні з початку XV століття до 1787 року. Місця було мало і людей ховали шарами. Одне з найстаріших надгробків було зроблено в 1439 році. На цьому кладовищі за 5 століть було поховано понад 100 000 чоловік. Згодом накопичилося 12 шарів могил, і через те, що земля стала просідати, деякі надгробки піднялися наверх, зіткнувшись з надгробками, поставленими пізніше.

9. Болото Манчак

Одне з найзагадковіших місць на Землі. Вогники, які можна бачити на болоті, подорожні приймали за вогні у вікнах будинків і йшли на них прямо в багно. Ці маленькі вогники, що знаходяться на висоті витягнутої руки людини, стали називати «свічками небіжчика», тому що всі подорожні, які йшли на світло цих вогників, були знайдені мертвими або зовсім не знайдені.

10. Каплиця кісток

Ця невелика лякає каплиця розташована в Португалії. Її стіни прикрашені людськими кістками. Прославилася вона на весь світ завдяки своєму незвичайному декору. Це місце було створено для зберігання людських кісток. На одній з її арок написано: «Краще день смерті, ніж день народження». Дуже оптимістично …

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.